Blue flag – одна з найвідоміших екоорганізацій, яка нагороджує пляжі, вода в яких відповідає високим стандартам якості та передбачає безпечне купання. Батьківщиною  Blue flag вважають Францію, де й відбулася перша церемонія вручення 1985 року. Організація винагороджує пляжі блакитним прапором, що

Чайові – це невід’ємна частина індустрії гостинності: це діалог гостя з конкретним офіціантом, барменом чи баристою, це величезне «дякую» у грошовому еквіваленті й тепло людських взаємин у вигляді цифр. Залишати чайові у ресторанах, кафе чи барах – уже загальноприйняте правило.

Хто такі Insta-мами і навіщо вони це роблять? Красиві фото малюків, щасливі обличчя за сімейним столом та мільйони підписників – де тут постановка, а де реальне життя? Коли гортаєш фото молодих та цікавих матусь в Instagram, здається, що материнство – це мед,

Від однієї з найбільших художніх галерей Нью-Йорка до будинку, де провів своє дитинство Крістіан Діор, від музею, який «від» і «до» присвячений мереживу, до місця, у якому зібрані знакові шедеври сучасного мистецтва. Пропонуємо вам поринути у світ архітектури, історії, мистецтва,

До 90-ліття з дня народження Іва Кляйна компанія Ressource надихнулася його ультрамариновим відтінком та створила фарбу для стін. Банка синьої оксамитової фарби коштує 100 доларів за літру – небагато, якщо брати до уваги 22 мільйони доларів, за які продали монохромне полотно художника в 2008 році. Ексклюзивно для наших читачів ми розповідаємо про історію виникнення синього кольору Іва Кляйна.

Марк Твен казав: «Слава – дим, успіх – випадковість», і з цим його висловом, мабуть, погодяться люди, які здобули популярність завдяки мемам. Розповідаємо, як з'явилися найвідоміші смішні картинки, і що відбувається в житті їхніх героїв сьогодні.

За «усвідомленими» подорожами майбутнє: з кожним роком все більше туристів беруть на себе відповідальність за використання ресурсів місцин, в яких вони відпочивають. «Гравці» готельного бізнесу теж стали прислухатися до природи і відкривати еко-готелі, в яких все створено з турботою про навколишнє середовище.

Фотомистецтво – це поєднання фотографії, перформансу, художнього бачення та унікальних вмінь справжніх ілюзіоністів, які допомагають стерти межі реальності та перенести нас у нові виміри. Розповідаємо про чотирьох унікальних фотохудожників, які мають нетиповий погляд на мистецтво фотографії.

Хто не мріяв пройтись по славнозвісній червоній доріжці разом із відомими зірками Голівуду? Вона давно стала символом зіркового життя та популярності, без неї не проходить жодна грандіозна подія у світі кінематографу та шоу-бізнесу, вона стає подіумом, на якому вся увага зосереджена на вас. Ми розповімо вам про історію червоної доріжки та про те, як вона перетворилась з місця епатажу в спосіб сказати про важливе.

Бібліотеки та книгарні сьогодні часто пустують. Технологічний прогрес витіснив потребу в книгах та замінив його на гаджети та електроні версії паперових томів. Сьогодні в бібліотеці можна радше зустріти студента, який шукає книгу двадцятилітньої давності, ніж звичайну людину, яка прийшла відкрити для себе нового автора. Знову ж таки – тепер все на екранах смартфонів. Але, не дивлячись на це, в світі є такі книгарні, у які водять екскурсії. Побувавши там, ви таки точно захочете прикупити книг і навіть сісти там і почитати на місці.