Екстремальний туризм не такий популярний серед українців, як відпочинок в готелях all-inclusive. І це, щонайменше, дивно, адже таким чином туристи втрачають щонайменше 50 відсотків вражень від світу, в якому живуть. Ми підібрали 6 найкращих екстримальних способів незабутньо провести час (і всіх їх можна випробувати у різноманітних куточках світу).

Її називають найдорожчою художницею в світі, адже на вечірніх торгах Sotheby's її роботу продали за рекордні 9,5 мільйонів фунтів (12,4 млн. доларів). Що стоїть за таким вражаючим успіхом? Розповідаємо вам про феноменальну жінку ХХІ століття. Дженні Савіль – це сучасна британська

Існують вишукані потяги преміум-класу з обслуговуванням на рівні мішленівських закладів. Ви завжди уявляли подорож у вагоні, як щось довге та ненайприємніше? Дарма. Виявляється, є такі маршрути, де потяги – додаткова туристична принада і вийти з купе вам точно не захочеться.

Дорогі машини, шуби, будинки і квартири, коштовності. Матеріальні цінності завжди йдуть десь поруч з великими сумами накопичень. Проте, коли шопінг вже не радує, навіть якщо він у найдорожчих бутиках, то є сенс задуматися про враження. І навіть якщо ви багато подорожуєте, вкладаєте в саморозвиток та освіту, це не означає, що план виконано. Вкласти можна в розваги та враження. Враження – валюта, яка не знецінюється.

Останнім часом на сторінках глянцю все частіше з'являються зображення інтер'єрів, які дуже схожі на ретро квартири американських бабусь та дідусів, або на надто модерні квартири часів СРСР. Що таке стиль Mid-century modern, які він має особливості та як його реалізувати? Ми дамо відповіді на ці запитання і розберемося у всіх тонкощах неоднозначного інтер'єрного рішення.

Журнал «Vogue» – один з найбільш популярних модних журналів у світі. З моменту виходу першого випуску у 1892-му «Vogue» завжди намагався бути в тренді сучасного мистецтва. Тому над дизайном обкладинок деяких випусків працювали одні із найбільш відомих художників XX століття. Ми зробили підбірку обкладинок, над якими працювали Енді Ворхол, Сальвадор Далі, Жоан Міро і багато інших великих постатей минулого століття.

В світі дизайну, як і в світі моди, все циклічно: ті стилі та тренди, які наче б то відійшли у минуле, через декілька десятиліть набувають популярності знову. Стиль Мемфіс є хорошим підтвердженням цього явища – через багато років після виникнення, він знову популярний. Про те, як Мемфіс виник і які втілення знайшов у світі мистецтва розповідаємо далі.

Книга рекордів Гіннеса була перекладена на 37 мовах і завоювала місце на своїх же сторінках, як найпопулярніше видання з найбільшим накладом (окрім Біблії), що охороняється авторським правом. Ми розповімо вам як невеличка суперечка та пиво стали початком створення найбільшого довідника, який виходить щорічно та містить всесвітньо визнану колекцію світових рекордів.

Фотографія – це не тільки красиве селфі чи дивовижна fashion-зйомка. Фотографія – це, в першу чергу, мистецтво. Це метод, який дозволяє вловити певний момент та перетворити його на спогад, матеріальний доказ явища. Цим і керувалися фотографи, які перевернули уяву суспільства про архітектуру.