Дуже хочеться трендову сумочку, яку в Україні ще й не купити? О! «Професійний баєр» в Інстаграм пропонує привезти саме таку, саме з нової колекції, дешевше ніж на офіційному сайті. Логічне питання: «в чому обман»? Якщо очевидних ознак недобросовісності ви не знайшли, то необхідно звернути увагу на деталі.

"Ім'я Наталка Войтович вже давно асоціюється із «Солодким вікендом» (телепроектом про світське життя Луцька). Для того, щоб цього досягнути, я експериментувала багато років. Сьогодні я готова до сміливих і навіть авантюрних змін в моєму іміджі. У цьому мені допомагають SOPRANO I FoodEx.

Всюдисущий фемінізм чи безумовний тренд? Безумовний тренд на фемінізм і зручність. Жінки в костюмах з штанами, випрасуваними «на кант» – не дивина, а ознака гарного смаку. Ще сотню років тому за костюм з штанами жінки могли отримати осуд та навіть покарання. Тому піджак з штанами – це історія жіночого активізму та образ впевнених в собі леді.

Вже багато десятиліть Fendi є справжнім зразком вишуканого італійського стилю. Навіть якщо ви не цікавитесь стилем і не знаєте назв всіх брендів-гігантів, то це прізвище ви точно чули. Так, Фенді – це прізвище, з якого розпочалась історія одного із найпопулярніших Будинків моди в світі.

Ми всі знаємо гігантів модної індустрії. Але мало хто знає тих, хто тільки розпочинає свій шлях. Проте, не дивлячись на те, що вони завжди залишаються в тіні своїх «старших братів», їх стає дедалі більше на Тижнях моди у Нью-Йорку. Ми познайомимо вас із 5 перспективними брендами, які заслуговують вашої уваги.

Її ім'я знає чи не кожна дівчина, її кар'єра є прикладом для наслідування, а її одяг одягають знаменитості з всього світу. Вона не з тих жінок, які користувались фінансами чоловіків заради слави, – Вікторія збудувала свою бізнес-імперію сама і це не завадило їй створити сім'ю, яку вважають зразковою чи не у всьому світі.