Всі ми любимо солодке. До деяких десертів ми настільки звикли, що здається ніби вони були завжди. Тим не менш, у деяких відомих нам солодощів дуже цікава та неординарна історія. Ми розповімо вам, як з'явились улюблені нами десерти.

Ятки «Take away» або їжа й кава «to go». Сучасні жителі шумних міст ідеально розуміють, що це означає. В шаленому ритмі сучасного світу їжа часто відходить на задній план в нашому житті, але коли голод все ж бере гору, то знайти місце для перекусу зараз простіше простого. Шаурма, бургери, салати, смузі, вафлі чи навіть супи в спеціальному посуді. Або ж перекус складають з собою в контейнери. Особливості їжі в різних країнах розглянемо далі. Не сендвічами ж єдиними харчується світ.

Чорна, червона, біла та навіть жовта – ікра це безумовно найпопулярніший делікатес, який їдять у всьому світі. Ми розповімо вам про різновиди ікри, адже вибір не обмежений лише двома кольорами, які ми звикли бачити у магазині.

Щодня споживаємо їжу, яка насправді може нам нашкодити. І ні, ми не про чіпси чи газовані напої. Ці продукти ми часто вважаємо цілком корисними і вживаємо їх щодня. А насправді ж з ними треба бути обережнішими, ніж з фаст-фудом. Чому і що це за їстівні «обманки» – розповідаємо.

На просторах інтернету можна знайти безліч дієт, які гарантують схуднення, якщо дотримуватись правил. Як обрати правильну? Відповідь проста – звернутись до фахівця. Зіркові дієтологи і фахівці правильного харчування склали список найпопулярніших дієт та розшифрували їхні головні принципи. Давайте розбиратися, у чому полягає їхня суть.

Устриці – справжній делікатес, вишукана страва, яка полюбилася мільйонам по всьому світу. Їх подають сирими до келиха шардоне, смажать на грилі з соком лимона та додають у різноманітні страви. Але що ми знаємо про цих молюсків, окрім того, як їх їсти? Хто такі екає, навіщо потрібні гострі топінги, як вибирати і з чим поєднувати – все про устриці і навіть більше!

Харчування – основа здоров'я, а за звичку пити достатньо води, правильно харчуватися, вживати продукти з великою кількістю вітамінів наш організм дякує тривалою молодістю та красою шкіри. Ми склали список маст-хев у раціоні для краси та сяяння вашої шкіри.

Бувало таке, що хочеться солоненького або дуже гострого? Чи можливо ви прокинулись із думкою про морозиво? Насправді такі побажання є абсолютно нормальним фізіологічним явищем, щоправда, коли вам дуже хочеться щось з'їсти, це може означати, що ваш організм подає вам сигнал,

Серрадура, посікунчик, шилпілдок. Ні – це не лайливі слова на незрозумілій вам мові. Насправді – це незвичні назви страв із різних куточків нашої планети. Ми вирішили розповісти вам про нетипові страви, які можна скуштувати в закладах, що спеціалізуються на кухнях різних народів. Дещо із цього списку можна знайти навіть у фаст-фудах! Якщо ви любите все особливе, то хоча б одна страва із цього списку вам точно сподобається.