Вони з'явились на нашій планеті приблизно 450 мільйонів рокі тому. Вони змогли адаптуватись фактично до усіх водойм на нашій планеті. Не дивлячись на їхній страхітливий вигляд, вони стали одними із найвишуканіших та найсмачніших делікатесів, які подають у всіх куточках світу. Це, звісно ж, ракоподібні. Розглянемо найпопулярніших представників детальніше та вияснимо, за що їх так всі люблять.

Сухість – один з головних ворогів шкіри та вірний супутник зимового сезону. Що робити, якщо після веселої прогулянки та гри у сніжки хочеться намастити на себе банку живильного крему, а він не допомагає? Відповідь однозначна: діяти комплексно і піклуватись про здоровий вигляд шкіри зсередини! Ми розповімо вам про 7 найкращих овочів-супутників на цю зиму, які точно повинні з'явитись у вас в холодильнику.

Дієта Дюкана стала способом життя багатьох популярних блогерів та тренерів. В її основі – мінімум вуглеводів і максимум білків, а найбільшою перевагою вважається різка втрата ваги та тривалий результат за умови постійної підтримки здорового харчування та основних принципів, які диктує дієта Дюкана.

Суші блискавично ввірвались у нашу гастрономічну культуру і непохитно зайняли там своє почесне місце. Нам здається, що ми знаємо все про цю особливу східну страву, але насправді ж наше уявлення базується на тому, що нам пропонують під виглядом так званих «суші». Ми підготували 7 найрозповсюдженіших міфів, розвіяння яких розкриють всі особливості цієї страви.

Ми звикли думати, що кава – шкідлива, а кофеїн у ній неодмінно принесе збитки нашому організму.  Проте вчені заспокоюють, часи цього міфу – в минулому. Дані свідчать, що регулярне вживання кофеїну знижує ризик хвороби Паркінсона, церозу печінки, хвороби Альцгеймера, базально-клітинної карциноми (один з найпоширеніших видів раку шкіри), діабету 2-го типу, раку печінки і депресії. Такого спектру неочікуваних властивостей точно ніхто не чекав.

Мова йде про 5 основних видів насіння, які містять найбільшу кількість корисних елементів і, що найважливіше, їх не важко придбати в нашому регіоні. Здорове харчування передбачає додавання насіння до страв і мова точно не про смажені ядра соняшника, а про справжній набір корисних вітамінів та жирів.

Який келих для червоного вина, а який для білого? Яка повинна бути висота ніжки? У чому різниця між бургундським та бордоським келихом? Ми розберемося у всіх тонкощах подачі вина та навчимось розрізняти ємкості, які для нього призначені.

Цвіркуни, зоофобуси, скорпіони, павуки, комахи, жучки та найрізноманітніші личинки. Ні, це не об'єкт дослідження юного біолога. Це новий фуд-тренд, який активно популяризують представники ЗСЖ. Розбираємось, чому багато людей замінюють звичайне м'ясо на представників членистоногих.