Сучасний споживач знає все про те, що він купує: від складу, який вказаний на продукті, до дії компонентів, які у нього входять. Не дивлячись на всебічну обізнаність, мало хто звертає свою увагу на символи, які нанесені на упаковку. Ми підготували для вас список найрозповсюжених позначок та інформацію про те, що вони означають.

Звичайно, ми знаємо, що зуби необхідно чистити щонайменше двічі на день, відвідувати стоматолога не рідше, аніж раз в рік, полоскати ротову порожнину та не курити, аби зуби зберігали здоровий колір та не турбували.

Дівчатам-початківцям важливо не нашкодити собі під час тренувань у залі, тому важливо розуміти себе і власне тіло та відмовитися від деяких тренажерів, адже чимало спортивних пристосувань можуть бути травматичними, особливо для жінок.

Досліджуючи це питання, ви можете помітити, що думки спеціалістів та практиків відрізняються. Одні вважають гімнастику для обличчя хорошим методом продовження молодості, а інші – не ефективним і, до того ж, шкідливим заняттям. Тому у цій статті я розповім вам не про якийсь конкретний метод, а про моє відношення до лицевих гімнастик в цілому, використовуючи для цього обґрунтовані факти.

Зимою шкіра як ніколи потребує вашої уваги та турботи. Холод, сухість, мороз та недостатня кількість вітамінів негативно впливає на її здоров'я. І якщо ви вважаєте, що вашого звичного догляду вистачить, то ви глибоко помиляєтесь. Існує багато факторів, які потрібно врахувати. Ми розповімо вам, як взимку доглядати за шкірою відповідно до вашого типу.

З кожним днем з екранів телевізорів, сторінок глянцю та навіть від знайомих та друзів ми чуємо фрази: «Полюби себе!», «Ти зовсім себе не любиш!», «Як полюбити себе?». То яка вона «любов до себе», навіщо вона нам і як це – полюбити себе? Розкладемо все по поличках у цій статті. Отож, lets go!

Птоз – це проблема обвислої шкіри, яка вимагає підтяжки. Розповідаємо, чим різняться три стадії птозу і про те, які компоненти повинні бути у вашому кремі, аби завчасно вирішити цю неприємну проблему, яка може спіткати кожну жінку.

Багато жінок не можуть уявити своє життя без пари взуття на високих підборах. Піднявшись навшпиньки (тобто на підбори), начебто миттєво худнеш: ноги візуально подовжуються, в попереку з'являється красивий прогин і талія здається тоншою. Безумовно, будь-які підбори додають силуету витонченості та жіночності, але яка ціна цих привілеїв?