Світ моди сьогодні стрімко розвивається, адже головні тренди тепер диктують не виробники. Їм доводиться підлаштовуватися до потреб споживачів та реагувати на соціокультурні зміни в суспільстві. Про найпопулярніші тренди ми вам розповімо, хоча не всі вони прижилися у нашій країні в силу об'єктивних обставин. Вам буде цікаво дізнатися про них, а можливо, ви згодом навіть захочете спробувати їх на собі.

Для короткого, для довгого, для тонкого та жорсткого, сильної та слабкої фіксації, з матовим ефектом або блиском – який засіб вибрати чоловікові для того, щоб створити ідеальне укладання волосся? Спробуємо розібратись у різноманітності та призначенні широкого асортименту продуктів для створення вашої ідеальної зачіски.

Навіть ті, хто вважає себе гуру в догляді за шкірою, іноді помиляються. Агресивний маркетинг, телеграм-канали та інтернет-журнали з суперечливими порадами, особистий досвід знайомих, помножений на псевдонаукові статті в інтернеті народжують масу помилок в темі «що добре для шкіри, а що ні». Ми підсумували найпоширеніші помилки.

Дивне запитання, правда ж? Всі ми чули про 8 склянок і більшу кількість спожитої води під час спорту, але чи справді те, що ми знаємо, є правильним? Ми вирішили розібратись та визначити, як все ж таки правильно пити воду, коли це потрібно робити та у яких кількостях її споживати.

Якщо ви думаєте, що ритуали краси повсюди однакові через поширену продукцію масмаркетів, то ви глибоко помиляєтесь. Навіть у епоху моди, трендів та глобалізації залишились національні традиції, які притаманні певному народу нашої планети. Чим відрізняється догляд в Мексиці від, наприклад, Кореї? Розповідаємо про найбільш незвичайні методи і підходи до підтримки краси, зібрані з далеких куточків світу.

З кожним роком сумніви щодо застосування кислот збільшуються, а під час весняно-літнього періоду до цих речовин прикута ще більша увага. Нумо з'ясовувати, що ж таке ці кислоти, а заодно опановуймо «кислотну» грамоту!

Візажисти, стилісти, косметологи, гримери, амбасадори, інфлюенсери, парфумери, пластичні хірурги – це звичні для нас приклади професій в індустрії краси. Але якщо ви думаєте, що beauty – це лише макіяж та боротьба зі зморшками, то ви глибоко помиляєтесь.

Всі люблять маски. Але не всі користуються ними правильно. Але ж від способу, місця та часу нанесення залежить ефект або його відсутність. Ми розкажемо про правила і секрети застосування масок для обличчя, які допоможуть вам взяти від них максимум користі.

Декриміналізація вживання марихуанни в США та навіть деяких європейських країнах підвищила інтерес до впливу цієї рослини на організм. Окрім того, що деякі види коноплі мають психотропну дію, їхній вплив має ще чимало цікавого для дослідження. Існують різні види, які в англійській мові поділяють на «cannabis» і «hemp». Індустрія краси впродовж останніх років теж не змогла залишити без уваги властивості цієї рослини.

Косметологи знають, що збереже молодість, а що пришвидшить регенерацію шкіри, а клієнт ж дуже часто хоче все і одразу. Ми розібралися у тому, як правильно поєднувати елементи, аби не зіпсувати очікуваний ефект від засобів для догляду.