Міцелярна вода – це ніщо інше, як мильний розчин. Я називаю цей продукт «розчинником» косметики: туші, помади, тонального крему. Змивати цей засіб потрібно обов‘язково, навіть якщо виробник пише інакше.

Останнім часом на сторінках глянцю все частіше з'являються зображення інтер'єрів, які дуже схожі на ретро квартири американських бабусь та дідусів, або на надто модерні квартири часів СРСР. Що таке стиль Mid-century modern, які він має особливості та як його реалізувати? Ми дамо відповіді на ці запитання і розберемося у всіх тонкощах неоднозначного інтер'єрного рішення.

Рейші, шиітаке, майтаке, левова грива і кордицепс. Це далеко не всі гриби, які стали модними в гастрономічній індустрії. Сучасний світ використовує гриби і у вигляді смачних додатків до страв, і у формі БАДів. Розбираємось у чому полягає їхня популярність та яку користь вони приносять організму.

Журнал «Vogue» – один з найбільш популярних модних журналів у світі. З моменту виходу першого випуску у 1892-му «Vogue» завжди намагався бути в тренді сучасного мистецтва. Тому над дизайном обкладинок деяких випусків працювали одні із найбільш відомих художників XX століття. Ми зробили підбірку обкладинок, над якими працювали Енді Ворхол, Сальвадор Далі, Жоан Міро і багато інших великих постатей минулого століття.

Її ім'я знає чи не кожна дівчина, її кар'єра є прикладом для наслідування, а її одяг одягають знаменитості з всього світу. Вона не з тих жінок, які користувались фінансами чоловіків заради слави, – Вікторія збудувала свою бізнес-імперію сама і це не завадило їй створити сім'ю, яку вважають зразковою чи не у всьому світі.

Коли ви втомлені, вам хочеться щось з'їсти. Коли вам нудно, ви намагаєтесь чимось себе зайняти і найчастіше цим «заняттям» стає їжа. Коли вам сумно, ви намагаєтесь «заїсти» цей сум. Насправді є логічне пояснення всіх цих станів і вихідного з них бажання поїсти. І пояснити це можна тільки з точки зору психології. Так які ж вони, шість основних причин, які змушують людину переїдати?

Чимало популярних вправ, які входять до розповсюджених програм тренувань, насправді лише створюють ефект стомленості та викликають біль у м'язах. Звичайно, коли м'язи печуть, то здається, що ми провели ефективне тренування. Насправді ж це відчуття того, що тілу некомфортно чи навіть боляче. Читайте про п'ять популярних вправ, котрі можуть все зіпсувати.