Разом з першим зимовим вітром захотілося подумати про те, що ж ви робитимете взимку під час вихідних, куди відправитеся і з ким? Під ялинку всі загадують щастя, тож маємо ідеї, як стати щасливішими вже в січні та розповідаємо де це можна зробити. Зустріти 2019-й в купальнику чи на альпійський вершинах – вирішувати вам, але й лише вам здійснювати власні мрії та створювати казку, а ми підказуємо, де це можна зробити.

Досліджуючи це питання, ви можете помітити, що думки спеціалістів та практиків відрізняються. Одні вважають гімнастику для обличчя хорошим методом продовження молодості, а інші – не ефективним і, до того ж, шкідливим заняттям. Тому у цій статті я розповім вам не про якийсь конкретний метод, а про моє відношення до лицевих гімнастик в цілому, використовуючи для цього обґрунтовані факти.

Цей журнал називають біблією моди, його авторитет беззаперечний, він диктує правила, яким слідують всі. Vogue – це журнал, який перетворився із звичайної газети у всесвітнє видання, що формує стиль сучасного суспільства.

Зимою шкіра як ніколи потребує вашої уваги та турботи. Холод, сухість, мороз та недостатня кількість вітамінів негативно впливає на її здоров'я. І якщо ви вважаєте, що вашого звичного догляду вистачить, то ви глибоко помиляєтесь. Існує багато факторів, які потрібно врахувати. Ми розповімо вам, як взимку доглядати за шкірою відповідно до вашого типу.

Дієта Дюкана стала способом життя багатьох популярних блогерів та тренерів. В її основі – мінімум вуглеводів і максимум білків, а найбільшою перевагою вважається різка втрата ваги та тривалий результат за умови постійної підтримки здорового харчування та основних принципів, які диктує дієта Дюкана.

З кожним днем з екранів телевізорів, сторінок глянцю та навіть від знайомих та друзів ми чуємо фрази: «Полюби себе!», «Ти зовсім себе не любиш!», «Як полюбити себе?». То яка вона «любов до себе», навіщо вона нам і як це – полюбити себе? Розкладемо все по поличках у цій статті. Отож, lets go!

Суші блискавично ввірвались у нашу гастрономічну культуру і непохитно зайняли там своє почесне місце. Нам здається, що ми знаємо все про цю особливу східну страву, але насправді ж наше уявлення базується на тому, що нам пропонують під виглядом так званих «суші». Ми підготували 7 найрозповсюдженіших міфів, розвіяння яких розкриють всі особливості цієї страви.

Чи задумувалися ви, що й цю статтю теоретично міг би написати робот? Так, як Siri у вашому Iphone підбирає слова, речення може обрати й інший штучний інтелект. З кожним днем ​​майбутнє, яке нам демонструють у фільмах і про яке пишуть в книгах, стає все ближче. Ми починаємо розуміти, що картина «Я, робот» і серіал «Світ Дикого Заходу» – не така вже й фантастика, а реальність, яка от-от стане буденністю. Так це чи ні, можуть міркувати тільки професіонали, вчені та інженери, а ми пропонуємо добірку найвідоміших і в той же час страхітливих технологічних новинок сучасності.