Дівчатам-початківцям важливо не нашкодити собі під час тренувань у залі, тому важливо розуміти себе і власне тіло та відмовитися від деяких тренажерів, адже чимало спортивних пристосувань можуть бути травматичними, особливо для жінок.

В Британії є традиція, яка дуже схожа на нашу: якщо у нас 31 грудня всі сім'ї збираються біля телевізора, щоб послухати привітання президента та бій курантів, то в Британії 25 грудня всі з нетерпінням очікують привітання королеви Єлизавети II (формально відоме як «Милостива мова Її Величності»). Ми розповімо вам про те, як змінювалось привітання королеви, та про те, що ставало причиною цих змін.

Тартан, гінгем, «Принц Уельський» і гусяча лапка. Не спішіть панікувати, якщо не розумієте, яке відношення гуси та принц мають до принтів. Насамперед, такі дивні назви – це різновиди клітинки. Ми пропонуємо вам навчитись розрізняти їх, тому склали модний лікнеп по п'яти різних видах клітинки.

Фотографія – невід'ємна частина нашого життя. Вона дивиться на нас із сторінок глянцю, вона у наших телефонах, в сімейних альбомах, в рекламі – вона повсюди. Нам здається, що фотографія і фотоапарати були завжди, однак це, мабуть, один із найважливіших революційних винаходів, який змінив життя всього людства. Ми розповімо вам історію виникнення фотографії: від примітивних спроб зафіксувати реальність, до звичних нам селфі.

Сучасний стиль життя стирає рамки між «модно» і « не модно». Немає чітких меж між стилями, трендами та навіть епохами. В наш час ставлять акцент на особистість, її індивідуалізм та самовираження. Ми сформували 5 причин, які допоможуть вам зрозуміти, чому сучасна мода унікальна і за що її потрібно любити.