Звичайно, ми знаємо, що зуби необхідно чистити щонайменше двічі на день, відвідувати стоматолога не рідше, аніж раз в рік, полоскати ротову порожнину та не курити, аби зуби зберігали здоровий колір та не турбували.

Сухість – один з головних ворогів шкіри та вірний супутник зимового сезону. Що робити, якщо після веселої прогулянки та гри у сніжки хочеться намастити на себе банку живильного крему, а він не допомагає? Відповідь однозначна: діяти комплексно і піклуватись про здоровий вигляд шкіри зсередини! Ми розповімо вам про 7 найкращих овочів-супутників на цю зиму, які точно повинні з'явитись у вас в холодильнику.

Створити власний бізнес не так вже й важко, а от перетворити його у цілу імперію під силу не кожному. Ми розповімо вам, як одна подружня пара з Парижу вирішила відкрити власний магазин, який згодом перетворився на бренд з світовим ім'ям.

Дівчатам-початківцям важливо не нашкодити собі під час тренувань у залі, тому важливо розуміти себе і власне тіло та відмовитися від деяких тренажерів, адже чимало спортивних пристосувань можуть бути травматичними, особливо для жінок.

В Британії є традиція, яка дуже схожа на нашу: якщо у нас 31 грудня всі сім'ї збираються біля телевізора, щоб послухати привітання президента та бій курантів, то в Британії 25 грудня всі з нетерпінням очікують привітання королеви Єлизавети II (формально відоме як «Милостива мова Її Величності»). Ми розповімо вам про те, як змінювалось привітання королеви, та про те, що ставало причиною цих змін.

Тартан, гінгем, «Принц Уельський» і гусяча лапка. Не спішіть панікувати, якщо не розумієте, яке відношення гуси та принц мають до принтів. Насамперед, такі дивні назви – це різновиди клітинки. Ми пропонуємо вам навчитись розрізняти їх, тому склали модний лікнеп по п'яти різних видах клітинки.

Фотографія – невід'ємна частина нашого життя. Вона дивиться на нас із сторінок глянцю, вона у наших телефонах, в сімейних альбомах, в рекламі – вона повсюди. Нам здається, що фотографія і фотоапарати були завжди, однак це, мабуть, один із найважливіших революційних винаходів, який змінив життя всього людства. Ми розповімо вам історію виникнення фотографії: від примітивних спроб зафіксувати реальність, до звичних нам селфі.