Вони з'явились на нашій планеті приблизно 450 мільйонів рокі тому. Вони змогли адаптуватись фактично до усіх водойм на нашій планеті. Не дивлячись на їхній страхітливий вигляд, вони стали одними із найвишуканіших та найсмачніших делікатесів, які подають у всіх куточках світу. Це, звісно ж, ракоподібні. Розглянемо найпопулярніших представників детальніше та вияснимо, за що їх так всі люблять.

Історія будь-якого бренду – це історія людей, які його створили. Вони стають тією силою, яка вдихає життя в ідею і перетворює її у світовий феномен. Ми розповімо вам про створення та подальший розвиток одного із найцікавіших брендів світу високої моди, який за роки свого існування заполонив серця мільйонів.

Сучасний споживач знає все про те, що він купує: від складу, який вказаний на продукті, до дії компонентів, які у нього входять. Не дивлячись на всебічну обізнаність, мало хто звертає свою увагу на символи, які нанесені на упаковку. Ми підготували для вас список найрозповсюжених позначок та інформацію про те, що вони означають.