В світі модної індустрії є безліч впливових та статусних людей: дизайнери, редактори глянців, художники, моделі, актори, амбасадори, співаки та безліч інших. Але є й такі, які стають справжніми модними іконами завдяки своєму впізнаваному стилю. Ми розповімо вам про чотирьох людей, які знають, як справити враження та запам'ятатись на довго.

Харчування – основа здоров'я, а за звичку пити достатньо води, правильно харчуватися, вживати продукти з великою кількістю вітамінів наш організм дякує тривалою молодістю та красою шкіри. Ми склали список маст-хев у раціоні для краси та сяяння вашої шкіри.

Грузію вважають однією з найкрасивіших і найзагадковіших країн пострадянського простору. Популярною для відвідування вона стала давно і залишається такою і зараз. Перлиною Кавказу називали не одну грузинську глибинку. Нині інтерес до країни тільки посилюється, і все більше туристів починають відкривати

Бувало таке, що хочеться солоненького або дуже гострого? Чи можливо ви прокинулись із думкою про морозиво? Насправді такі побажання є абсолютно нормальним фізіологічним явищем, щоправда, коли вам дуже хочеться щось з'їсти, це може означати, що ваш організм подає вам сигнал,

Вони захищають наші очі від ультрафіолету, доповнюють образ та підкреслюють форму обличчя. Сонцезахисні окуляри – це практичний та стильний аксесуар, без якого не може обійтись сучасна людина. Ми спробували розібратись в історії виникнення окулярів та в тому, як люди дійшли до тих сучасних варіантів та форм, які ми всі так любимо.

Втікати із зими в літо на свята – чудове емоційне перезавантаження, нові враження в скарбничку та просто приємно проведений час. Проте, не забувайте, що для імунітету ваш відпочинок може стати справжнім випробуванням на міцність. Навіть якщо жодних ознак акліматизації ви не відчуваєте, то все ж маєте знати, що організм різкі зміни температури та вологості «вибивають з колії». Тож давайте розберемося, як зберегти добре здоров'я та позитивні враження від відпочинку.

Теплий і приємний до тіла, а ще кашемір має таку цупкість і товщину, що не додасть вашому образу жодного зайвого сантиметра. Не дарма ж цей матеріал називають «м'яке золото». А відрізнити справді якісний кашемір від неякісних сумішей синтетики насправді просто. Зараз ми у цьому розберемося та дізнаємося, скільки козячої шерсті треба на один светр.