Тут і реставровані національні музеї, масштабні проекти, що стосуються класики і ультрасучасні скарбниці модерну і постмодерну. Світ мистецтва поповнюється дивовижними місцями, які ми рекомендуємо відвідати кожному.

Устриці – справжній делікатес, вишукана страва, яка полюбилася мільйонам по всьому світу. Їх подають сирими до келиха шардоне, смажать на грилі з соком лимона та додають у різноманітні страви. Але що ми знаємо про цих молюсків, окрім того, як їх їсти? Хто такі екає, навіщо потрібні гострі топінги, як вибирати і з чим поєднувати – все про устриці і навіть більше!

Косметологи знають, що збереже молодість, а що пришвидшить регенерацію шкіри, а клієнт ж дуже часто хоче все і одразу. Ми розібралися у тому, як правильно поєднувати елементи, аби не зіпсувати очікуваний ефект від засобів для догляду.

В світі модної індустрії є безліч впливових та статусних людей: дизайнери, редактори глянців, художники, моделі, актори, амбасадори, співаки та безліч інших. Але є й такі, які стають справжніми модними іконами завдяки своєму впізнаваному стилю. Ми розповімо вам про чотирьох людей, які знають, як справити враження та запам'ятатись на довго.

Харчування – основа здоров'я, а за звичку пити достатньо води, правильно харчуватися, вживати продукти з великою кількістю вітамінів наш організм дякує тривалою молодістю та красою шкіри. Ми склали список маст-хев у раціоні для краси та сяяння вашої шкіри.

Грузію вважають однією з найкрасивіших і найзагадковіших країн пострадянського простору. Популярною для відвідування вона стала давно і залишається такою і зараз. Перлиною Кавказу називали не одну грузинську глибинку. Нині інтерес до країни тільки посилюється, і все більше туристів починають відкривати

Бувало таке, що хочеться солоненького або дуже гострого? Чи можливо ви прокинулись із думкою про морозиво? Насправді такі побажання є абсолютно нормальним фізіологічним явищем, щоправда, коли вам дуже хочеться щось з'їсти, це може означати, що ваш організм подає вам сигнал,

Вони захищають наші очі від ультрафіолету, доповнюють образ та підкреслюють форму обличчя. Сонцезахисні окуляри – це практичний та стильний аксесуар, без якого не може обійтись сучасна людина. Ми спробували розібратись в історії виникнення окулярів та в тому, як люди дійшли до тих сучасних варіантів та форм, які ми всі так любимо.