За «усвідомленими» подорожами майбутнє: з кожним роком все більше туристів беруть на себе відповідальність за використання ресурсів місцин, в яких вони відпочивають. «Гравці» готельного бізнесу теж стали прислухатися до природи і відкривати еко-готелі, в яких все створено з турботою про навколишнє середовище.

Французький бренд Kenzo можна назвати справжнім феноменом моди. У 1970 році нікому невідомий японський дизайнер Кензо Такада представив у Парижі колекцію, яка повністю суперечила законам Haute Couture: занадто строкаті забарвлення, вільний крій, етнічні мотиви. Парижани мали право висміяти експерименти недосвідченого модельєра, проте сталося навпаки – їм сподобалась нахабна самобутність Кензо.

Якщо ви думаєте, що ритуали краси повсюди однакові через поширену продукцію масмаркетів, то ви глибоко помиляєтесь. Навіть у епоху моди, трендів та глобалізації залишились національні традиції, які притаманні певному народу нашої планети. Чим відрізняється догляд в Мексиці від, наприклад, Кореї? Розповідаємо про найбільш незвичайні методи і підходи до підтримки краси, зібрані з далеких куточків світу.

Ятки «Take away» або їжа й кава «to go». Сучасні жителі шумних міст ідеально розуміють, що це означає. В шаленому ритмі сучасного світу їжа часто відходить на задній план в нашому житті, але коли голод все ж бере гору, то знайти місце для перекусу зараз простіше простого. Шаурма, бургери, салати, смузі, вафлі чи навіть супи в спеціальному посуді. Або ж перекус складають з собою в контейнери. Особливості їжі в різних країнах розглянемо далі. Не сендвічами ж єдиними харчується світ.

З кожним роком сумніви щодо застосування кислот збільшуються, а під час весняно-літнього періоду до цих речовин прикута ще більша увага. Нумо з'ясовувати, що ж таке ці кислоти, а заодно опановуймо «кислотну» грамоту!

«Базовий гардероб» – основа, яку прийнято вважати стандартною. Поради щодо «бази» доволі універсальні, але, на жаль, застарілі. Так-так, інтернет аж кишить стандартними статтями про те, якою має бути основа гардеробу: джинси, спідниця-олівець і біла футболка. Але світ змінюється і гардероби разом із ним. Ми спростовуємо міфи, у які ви могли й досі вірити.

Чорна, червона, біла та навіть жовта – ікра це безумовно найпопулярніший делікатес, який їдять у всьому світі. Ми розповімо вам про різновиди ікри, адже вибір не обмежений лише двома кольорами, які ми звикли бачити у магазині.

Візажисти, стилісти, косметологи, гримери, амбасадори, інфлюенсери, парфумери, пластичні хірурги – це звичні для нас приклади професій в індустрії краси. Але якщо ви думаєте, що beauty – це лише макіяж та боротьба зі зморшками, то ви глибоко помиляєтесь.

Тиждень моди – подія, що збирає навколо себе тисячі людей: журналісти, дизайнери, моделі, інфлюенсери, блогери, редактори модних глянців. Усі вони не можуть пропустити подію, що в різний час проходить в чотирьох містах, які не дарма вважають столицями fasion-індустрії.

Фотомистецтво – це поєднання фотографії, перформансу, художнього бачення та унікальних вмінь справжніх ілюзіоністів, які допомагають стерти межі реальності та перенести нас у нові виміри. Розповідаємо про чотирьох унікальних фотохудожників, які мають нетиповий погляд на мистецтво фотографії.