Перше правило. Все про базовий догляд за обличчям

Міцелярна вода – це ніщо інше, як мильний розчин. Я називаю цей продукт «розчинником» косметики: туші, помади, тонального крему. Змивати цей засіб потрібно обов‘язково, навіть якщо виробник пише інакше.

Міцели – основа міцелярної води – прекрасно розчиняють забруднення, але далі ці забруднення потрібно забрати, а не залишати їх розчиненими на поверхні шкіри. Тому, після використання міцелярного розчину, обличчя потрібно вмити та тонізувати. Деякі компоненти, які присутні у міцелярній воді, наприклад, ПАРи (поверхнево-активні речовини) та віддушки, можуть подразнювати шкіру, якщо їх не змивати (шкіра, яка схильна до висипок, обов’язково потребує ретельного очищення). Це може відбутися не одразу, а через декілька тижнів/місяців без змивання міцелярної води. Шкіра в такому випадку може зреагувати дерматитами та подразненнями.

Яким повинен бути базовий домашній догляд? Які засоби потрібні для щоденного догляду за шкірою? Ці питання залишаються актуальними, тому я спробую дати на них відповідь.

Вигляд та стан шкіри – це на 60% заслуга вашої домашньої косметики. У косметолога ви буваєте в середньому 1-2 рази на місяць, а вдома ви виконуєте 14 процедур догляду на тиждень (щодня зранку та ввечері), тому я закликаю всіх уважніше відноситись до вибору засобів для обличчя.

Базовий домашній догляд за шкірою повинен враховувати:

  1. Демакіяж, переважно ввечері (міцелярний/двофазний розчин).
  2. Очищення/вмивання (гель, молочко, пінка) зранку та ввечері.
  3. Тонік зранку та ввечері.
  4. Крем для обличчя + крем для шкіри навколо очей, теж двічі на день.

До додаткового домашнього догляду відносяться скраби, пілінги, маски, сироватки та патчі. Їх потрібно використовувати за призначенням косметолога, або 2-3 рази на тиждень в профілактичних цілях.

Оксана Коротка косметолог.

POST A COMMENT