Розтягнута історія. Все про нитковий ліфтинг

Нитки в косметології? Так, у них є застосування. Більше того, нитки бувають різного призначення і видів. Нитка – це ще не означає буквально шиття. Розповідаємо про всі важливі аспекти ниткового ліфтингу, які ви повинні знати.

Що це таке?

Нитковий ліфтинг – це технологія підтяжки шкіри, яка вважається чимось середнім між косметологією та хірургією. До таких процедур можна вдатися, якщо тканини провисають, втрачають пружність, але можна обійтися без розрізання. Це інвазивна процедура, яка дає миттєвий ефект, а тривалість такого втручання від 30 хвилин до півтори години. Найефективніша така процедура для підтяжки шкіри в зоні шиї, для зменшення другого підборіддя, контурування скул, зміни овалу обличчя чи навіть формування вигину брів.

Як це діє?

Процес відбувається за допомогою встановлення спеціальних ниток, з яких формується своєрідний каркас обличчя, а він в свою чергу працює задля формування пружності шкіри. Еластична шкіра краще виробляє колаген, тобто після процедури знову запускається процес неоколагенезу. Нитки бувають різної товщини, грубішими можна навіть підтягнути груди і бедра. Косметологи також створили спеціальні нитки для розгладжування зморшок, зокрема й на животі чи кистях рук і бедрах.

З чого виготовляються нитки?

Нитки для ліфтингу зовсім не нагадують нитки для шиття і мають абсолютно інший склад. Всі нитки діляться на такі, що розсмоктуються і такі, що не розсмоктуються. І ті, і ті мають своє призначення. Є нитки, завдання яких зміцнити і ущільнити (проармувати) шкіру в місці введення – вони різної товщини, довжини, гладкі або спіралеподібні (до них відносяться: мезоніті, лінійні, косички спіральні, подвійні спіральні). Є нитки, завдання яких перемістити і підняти тканини до певної точки – це 3D- або 4D-нитки на канюлях, вони більш товсті, з насічками або з шипами. Насічки можуть розташовуватися по всій поверхні в 3D- і 4D-вимірі – це необхідно для кращої фіксації нитки в тканинах. В процесі процедури йде переміщення тканин і фіксація. Наприклад, нитки з полідіоксанона ущільнюють тканини і розсмоктуються через 6-8 місяців після введення. Полідіоксанон вже кілька десятків років використовують в мікрохірургії як шовний матеріал, адже він не викликає алергію, нетоксичний.

Які нитки кращі?

Хибною фахівці називають думку про те, що нитки, які розсмоктуються, дають менш тривалий ефект. В сучасній косметології таке твердження хибне. Сучасні нитки в період розсмоктування замінюються власними тканинами, які формуються в організмі. Адже в пружній після процедури шкірі активно виділяються колаген та еластин. Повторна процедура може знадобитися не раніше, ніж через два з половиною роки. Людям, схильним до алергії, радять вибирати нитки, які розсмоктуються, адже постійні нитки містять алергени. Найбільша небезпека в тому, що алергічна реакція може проявитися і після кількох таких процедур, коли в організмі зберігатиметься критична кількість стороннього матеріалу, а хірургу видалити нитки досить складно в такому випадку.

Як проходить процедура?

В процесі підготовки до процедури лікар показує спеціальним кресленням на обличчі, де проходитимуть нитки. Потім обличчя знеболюють анестетиками та вводять довгу голку, а вже через прокол водять нитку на заплановане місце. Одним своїм кінцем нитка чіпляється за проблемну ділянку і буквально підтягує її. А другим кінцем фіксується і утримується на опорній точці. Поки нитка знаходиться під шкірою, вона виконує функцію штучного каркасу, що утримує шкіру. Важливо переконатися на прийомі у фахівця, що у Вас і справді є покази для процедури, якщо замислюєтеся про нитковий ліфтинг. Адже стимулювати вироблення колагену можна й іншими процедурами.

Після ниткового ліфтингу синяки чи набряклості можуть проявлятися в зоні проколів. Іноді може кілька днів зберігатися біль, адже процедура травматична для шкіри. Загалом, про успішний результат процедури можна говорити через місяць, коли всі проколи заживуть. Протипоказаннями для проведення процедури є онкологічні захворювання, дерматити, запалення та порушене згортання крові.

POST A COMMENT