Дорослі розваги. Місця для екстремального туризму

Екстремальний туризм не такий популярний серед українців, як відпочинок в готелях all-inclusive. І це, щонайменше, дивно, адже таким чином туристи втрачають щонайменше 50 відсотків вражень від світу, в якому живуть. Ми підібрали 6 найкращих екстримальних способів незабутньо провести час (і всіх їх можна випробувати у різноманітних куточках світу).

Скайдайвінг – Блед (Словенія)

Це озеро неподалік Любляни. Словени люблять приїздити на Блед з родинами і влаштовувати сімейні пікніки чи проводити вікенд в наметах. А сміливішим туристам пропонують глянути на лазурний колір гірського озера з висоти пташиного польоту. Під час стрибків з парашутом ви оціните густі розкішні ліси і берег чистої водойми. Такі види дещо відрізняються від звичайних стрибків з парашутом у відкритих полях, тому ви точно не забудете цей політ. А під час подорожі Словенією варто ще й прокататися узбережжями водойм на велосипеді та відвідати середньовічний замок.

Парапланеризм – Понтеведра (Іспанія)

Пролетіти над Іспанською зеленню на висоті кілька сотень метрів? Це справді новий досвід, адже Іспанія – унікальна. Такий екстрим підійде навіть для новачків, адже параплан – спокійніша альтернатива парашута. Звикати до цього виду спорту радять в провінції Понтеведра, адже тут сприятливі погодні умови та красиві ландшафти. А ще саме в цих краях розробили спеціальні курси з парапланеризму для новачків, тому тут зустрічаються фахівці та новачки і всі мають спільну тему для розмови, а іспанці поговорити люблять, тому в будь-якому випадку ви не занудьгуєте.

Банджі-джампінг – Макао (Китай)

Відправитися у… вільне падіння, полетіти з височезної споруди. Оце екстрим. Банджі-джампінг – це стрибки з високих майданчиків з альпіністським спорядженням. Спочатку ви кіль-ка десятків (або сотень) метрів падаєте, а потім зависаєте на тросі головою вниз. Вважається, що в таких розвагах змінюється світогляд. Найбільш бажаний стрибок для банджі-джамперів – стрибок з висотної споруди Макао, летіти доведеться цілих 300 метрів. За семисекундний політ ви оглянете синє море та китайський Лас-Вегас, а миготіння мегаполісу ще кілька хвилин збиватиме з пантелику після спуску. Найцікавіше буває тоді, коли на місто находить туман. В такі погодні умови з висоти пташиного польоту землі взагалі не видно. Готові зробити крок у безодню?

Скелелазіння – ущелина Горж-дюВердон (Франція)

Екстремальні не тільки спуски, а й підйоми. Альпінізм серед французького Провансу – незабутній, адже поєднання вершин різної складності з лавандовими полями і красивими ландшафтами в зоні споглядання не залишать нікого байдужим. Вердонська ущелина в Провансі – маст-хев у списку альпіністів. Саме тут і знаменитий гірський маршрут Wide is Love. Новачкам буде легко, адже існують і підйоми, які можна подолати без особливої підготовки. Для тих, хто любить відчувати, як кров закипає в жилах, є більш «круті» маршрути.

Гірський велосипед – Ісландія

Скандинавські країни – це щось нове для велосипедистів з східних регіонів Європи. Так, катання на велосипеді в Ісландії – справді нервовий процес: безкінечні спуски та підйомі, суворий клімат. Ісландія – це гори, вулканічні плато, мох та засніжені вершини. Але щоб відчути справжню Ісландію, необхідно крутити педалі десь далеко від міст, через сніги і річки, лише тоді ця країна відкривається сповна. Досвідчені велосипедисти радять захопити з собою в подорож по Ісландії додатковий комплект теплого одягу, в тому числі рукавичок, а також не потикатися на закриті дороги: вони, швидше за все, дійсно непридатні для катання.

Серфінг – Шрі-Ланка

Шрі-Ланка поєднує в собі красу буддистської культури і надзвичайної острівної природи. На курортах Шрі-Ланки практично відсутній висококласний європейський сервіс, проте які морські хвилі… Тут ідеальне місце, щоб підкорювати хвилі. До слова, відпочинок на Шрі-Ланці у грудні особливо приємний для європейців за кліматом. Тому покваптеся.

POST A COMMENT