Зміна правил. 5 причин полюбити сучасну моду

Сучасний стиль життя стирає рамки між «модно» і « не модно». Немає чітких меж між стилями, трендами та навіть епохами. В наш час ставлять акцент на особистість, її індивідуалізм та самовираження. Ми сформували 5 причин, які допоможуть вам зрозуміти, чому сучасна мода унікальна і за що її потрібно любити.

Доступність

Раніше людям, які не могли дозволити собі придбати дизайнерський одяг, доводилось чекати виходу нових журналів, які розповідали про зміни в модних тенденціях, а після того – шити одяг самотужки або ж купляти готовий у звичайних магазинах, де речі рідко виглядали так, як на подіумі. Сьогодні ж, з появою брендів мас-маркетів, таких як, наприклад, ZARA, H&M та Benetton, все стало набагато простіше та доступніше. Сьогодні будь-хто може взяти до рук свій телефон та переглянути фото з модних показів і сам показ. Більше того, іноді і фото, і відео публікують одночасно, тому ви дізнаєтесь всю інформацію безпосередньо з місця подій. В режимі реального часу ми можемо відслідковувати все, що відбувається в світі моди, і відразу підлаштовувати власний стиль під сучасні тенденції, не очікуючи на появу одягу в магазинах. Крім цього, стріт-стайл хроніки – це нескінченне джерело натхнення, яке доступне кожному. Герої на фото демонструють різноманітні варіанти того, як можна поєднувати дизайнерські речі із мас-маркетом та секонд-хендом, або вінтажними знахідками. Виглядати стильно тепер може кожна людина, незалежно від доходу і місця проживання.

Ніхто не диктує правила

Все ХХ століття можна розділити на десятиліття, яким були притаманні певні тенденції. Наприклад 30-ті роки – це епоха знаменитого голлівудського гламуру, який кричав з усіх телеекранів. Натомість 50-ті роки – це Діор із новими силуетами та new-look, а 70-ті ознаменувались культурою хіпі та штанами кльош. Якщо зануритись у архіви, погортати старі журнали або ж переглянути старі фільми, то можна прослідкувати тонку нитку, яка проходить скрізь час, змінюючи моду та стиль різних епох. Для тих часів було характерним наслідування: якщо в 70-х у вашому гардеробі не було джинсів кльош, то ви просто були поза модою. Зараз це не так, все змінилось. Тепер модно носити все, що підкреслює вашу індивідуальність.

Різноманітність

Зміна сезонів приносить з собою нові тренди. Кожного разу дизайнери пропонують більше 20 різних модних рішень, серед яких ви можете обрати ті, які подобаються особисто вам. Таке розмаїття дозволяє виділятись і залишатись в тренді одночасно. Сьогодні актуальні посилання до різних епох: від 60-х до 2000-х. Будь-який образ може бути переосмислений і адаптований до того стилю, який панував у ті роки. Ніхто не змушує вас з ніг до голови одягати ретро, не сприймайте все настільки буквально. Трендовий образ може бути повністю сучасний, тільки доповнений елементами певної епохи. Вибір одягу для різних типів фігури, віку і естетичних уподобань величезний. Залишається тільки визначитися, що саме вам подобається і одягнути це.

Популярність індивідуального стилю

Індивідуалізм – наше все! Сьогодні в моді бути собою та демонструвати світу свою позицію (в тому числі за допомогою одягу). Ви можете змішувати в своєму образі різні елементи і не звертати уваги на те, що говорять інші. Найцікавіші блогери діляться знахідками на барахолках, інді-сайтах і аутлетах. Сьогодні важливий сенс, а не тільки зовнішня оболонка. Обирайте те, що відображає ваш характер та внутрішній світ, поєднуйте, шукайте та показуйте всім. Є тільки ви, а все, що скажуть інші – неважливо.

Спрощення

Дрес-код. Це поняття з кожним роком втрачає чіткість і стає все більш розмитим. Діловий етикет значно змінився за останні 20 років: строгі костюми-двійки не єдиний варіант одягу для зайнятих людей. Наприклад У 80-ті та 90-ті, коли в бізнес і менеджмент прийшли жінки, костюми стали способом заявити про себе в світі чоловіків. Тепер діловий стиль виглядає значно цікавіше, ніж 10 років тому: в гардеробі бізнесменів та бізнес леді цілий арсенал різноманітних речей, які можуть вписатись у поняття сучасного дрес-коду. На світських подіях дрес-код також став більш демократичним. Виняток – червоні доріжки і прийоми у монарших осіб.

POST A COMMENT