Солодка історія. Мед у різних країнах світу

Ми навчимо вас вибирати мед за смаком, характером та походженням. Греція, Італія, Франція чи Україна? Якому меду надати перевагу? Давайте розбиратися.

Логічно, що смак меду відрізнятиметься один від одного в різних куточках однієї країни, а про різні клімати різних поясів годі й говорити. Мед за смаком і сортам також різноманітний, як і вся світова флора: добре відомими нам квітковим, гречаним і «різнотрав’ям» його види не обмежуються. У кожному регіоні нашої планети живуть рослини-медоноси, що дають абсолютно унікальний нектар, з якого бджоли роблять дивовижний мед з багатою палітрою – від нудотно-солодкого до солодко-гіркого смаку.

Грецький мед

На материковій частині Греції найвідоміший мед – сосновий. Якщо ж відправитися на острови, зокрема популярний серед туристів Крит, то можна спробувати кминовий мед, який місцеві по праву вважають своєю гордістю та називають його «золотом Криту». На початку літа в Греції розпочинається період сухої спекотної погоди, тому пасічники змушені йти високо в гори. Там при нульовій вологості повітря, серед каменів і сухостою, зростає нічим не приваблива на перший погляд рослина – це кмин. Кмин – відмінний медонос. Щоб справді спробувати якісний грецький мед, треба шукати пасіку, де вам запропонують мед з часткою пилку в складі щонайменше 70 відсотків. Збирають такий мед в середині осені.

Італійський мед

В Італії ви можете скуштувати монофлерного меду (монофлерний мед – це мед з переважною частиною нектару і пилку якоїсь однієї рослини). Також тут можна знайти хвойний (падевий) мед, який бджоли збирають з так званої «медяної роси» або «паді» – білого солодкого нальоту на гілках сосен і ялин альпійських передгір’їв регіону П’ємонт. Це темно-коричневий тягучий мед з великою часткою фруктози, що за смаком схожий на інжирне варення. Апельсиновий або цитрусовий – найпоширеніший мед в Італії. Цитрусовий мед легкий і свіжий. Збирають його в першій половині літа. Поки мед свіжий – він рідкий, яскраво-жовтий, з м’яким солодким смаком. До осені мед кристалізується, стає білим і набуває делікатних цитрусових ноток. Мед суничного дерева (arbutus або corbezzelo) ─ гіркий, рідкісний і відомий у вузькому колі гурманів. За смаком він нагадує кавове зернятко з відчутним ароматом полину і має тривалий свіжий післясмак. Такий мед збирають в грудні на Сардинії.

Французький мед

Франція – одна з найбільших країн-постачальниць меду в Європі. Звісно, говорячи про мед у Франції, на думку спадають лавандові поля регіонів Провансу, саме тому цей вид меду там найпопулярніший і найпоширеніший. Лаванда ─ чудовий медонос, а мед із неї ніжний, а після кристалізації ─ кремово-білий, з приємною консистенцією, тонким, делікатним і таким знайомим ароматом лаванди. Купити лавандовий мед у Франції можна в будь-якому магазині, сказавши по-французьки «miel de lavande».

Український мед

Мед, який виготовляється в Україні, унікальний за своїм походженням, адже найбільше пасік розташовані в умовах села та поблизу багатих на різноманітну флору угідь. Особливо вражає медових знавців мед із бур’яну. Найароматніший мед iз осоту, донника. А ще саме українські пасічники можуть похвалитися гречаним медом, який має особливе темне забарвлення. Українцям пощастило, адже саме наша країна займає лідируючі позиції з експорту меду, а розмаїття дозволяє обирати навіть тим, хто страждає на алергію.

POST A COMMENT