Колір року. Як носити головний колір 2019 року

Інститут Pantone оголосив колір 2019 року – живий корал. Це повна протилежність ультрафіолету, який панував у 2018. Живий корал – це колір оптимізму, радості та спокою. Спробуємо розібратись, що це за колір і як його носити.

Незважаючи на досить похмурі пейзажі, які відкриваються з вікон, і бруд на дорогах, ми наполегливо рекомендуємо замінити сірі та нудні кольори вашого гардеробу. Живий корал – це «золота середина» між яскравим та спокійним. Нам здається, що він значно полегшить завдання з продумування образу. Сніговий масив і габаритні пуховики, шуби та дублянки відступлять перед ним. Фахівці Pantone цей колір називають одою природі і чистій красі океану, наповненого життям. Персиковий відтінок оранжевого з золотистими нотками, на їхню думку, з’явився на модних подіумах, в інтер’єрах будинків, корпоративному брендувані, на сайтах і навіть в гаджетах ще в 2018 році. Колір 2019 року символізує нашу потребу в оптимізмі і радості. Його вже встигли додати в свої весняні колекції модні будинки Chanel, LouisVuitton, Hermès, Valentino, Sacai і Loewe. На думку дизайнерів в «живий корал» можна одягатися з ніг до голови, або ж робити акцент на аксесуарах.

Шукайте додаткове натхнення у веснянолітніх колекціях 2019. Там можна знайти і напівпрозору комбінацію кольору корала, як на показі MaryamNassirZadeh, і щільний костюм з чорними панчохами, який пропонують MarineSerre. Втім, якщо сукнею обмежуватися ви не хочете, то ви завжди можете обрати модні куртки, водолазки, брюки, комбінації, прикраси і туфлі цього по-справжньому чудового і життєствердного кольору. Все це вже зараз можна знайти в магазинах.

POST A COMMENT