Три категорії. Все про різновиди ікри

Чорна, червона, біла та навіть жовта – ікра це безумовно найпопулярніший делікатес, який їдять у всьому світі. Ми розповімо вам про різновиди ікри, адже вибір не обмежений лише двома кольорами, які ми звикли бачити у магазині.

Види чорної ікри

Ікра білуги. Вид ікри, який вважається одним з найдорожчих і найцінніших у світі. Ікра білуги лідирує не тільки за вартістю, але і за живильною цінністю і смаковими якостями. Вона має горіховий присмак і всупереч поширеній думці зовсім не віддає запахом риби. Вважається, що найсмачніша ікра білуги та, що має золотий відтінок і була отримана від ледь не столітньої риби. Вартість подібного делікатесу може досягати 7000 € за кілограм. Осетрова ікра. На відміну від ікри білуги, осетрова користується значно меншою популярністю, а ще цей вид трохи дешевший. Вона має вкрай специфічний смак, морський і навіть йодований. Дехто каже, що в осетрової ікри є присмак водоростей. Однак саме за цей незвичайний, ні на що не схожий смак і цінується ікра. Ікра севрюги. Коло елітної ікри замикає ікра севрюги, яка по цінності і смаковим якостям трохи поступається своїм більш дорогим побратимам. Єдине, в чому вона лідирує, так це в кількості жирів в складі. Ікра дуже калорійна і протипоказана для людей з зайвою вагою. Втім, якщо ви не сидите на дієті і можете собі дозволити зайвого, вам сподобається її тонкий смак. Ікра чечуги. Як і осетрова, чечужна ікра має виражений морський присмак, який, втім, значно м’якший. Однак в цілому така ікра більш специфічна через сильний рибний присмак. З усіх осетрових, чечужна ікра найдешевша, що, звичайно ж, не робить її менш смачною. Ікра калуги. За смаком ця ікра чимось схожа на ікру білуги, але тільки з менш вираженим смаком і горіховим відтінком. Крім того, за жирністю і калорійністю вона значно випереджає свою колегу, проте саме ці якості роблять її такою ніжною і м’якою.

Види червоної ікри

Ікра горбуші. Якщо ви бачите на вітрині знайомі червоні ікринки, то переважно це буде ікра саме горбуші. Вона широко поширена завдяки яскравому і приємному смаку, а також через плодючість цієї риби, яка дозволяє виробляти продукт часто і у великих кількостях. Завдяки своєму універсальному смаку (не дуже рибному, але при цьому впізнаваному), вона завоювала свою популярність. При купівлі варто також врахувати, що ікру горбуші часто пересолюють, тому краще купувати її у перевірених продавців. Ікра кети. Найбільш жирна з усіх видів червоної ікри. Саме завдяки своїй калорійності кетова ікра має ніжний і приємний маслянистий смак, який, втім, подобається далеко не всім. Її видобувають в набагато менших обсягах, ніж ікру горбуші. Пов’язано це з непопулярністю такої ікри серед споживачів. Ікра кижуча. Така ікра вважається найкориснішою серед всіх різновидів червоної ікри завдяки чудовому складу активних речовин. Однак, незважаючи на ці переваги, ікра кижуча не знайшла особливої популярності серед споживачів. Щодо смаку, то він досить специфічний і має помітну гіркоту, через яку її багато хто і недолюблює. Ікра нерки. На українському ринку ікра нерки трапляється не так часто, тому що в нашій країні вона не в попиті через свій виражений рибний смак. Цікаво також те, що саме через цю свою специфічну особливість вона вкрай популярна в Європі і Америці, де подібний незвичний для нас смаковий відтінок вважається делікатесним. Ікра форелі. Ікра форелі досить солона і з помітною гірчинкою, тому досить непопулярна серед споживачів. Однак вона прекрасно поєднується з вершковими сирами та багатьма іншими кисломолочними продуктами, через що її часто використовують в приготуванні ролів та інших закусок з великою кількістю м’яких і неагресивних на смак продуктів.

Завдяки своєму універсальному смаку, вона завоювала свою популярність.

Види частикової ікри

Ікра щуки. Одна з найбільш популярних різновидів частикової ікри. Ікра щуки набагато дешевша за інші різновиди. Однак, незважаючи на дешевизну, при правильному засолі вона може бути вкрай смачною і нічим не поступатися своїм більш дорогим і вишуканим сусідам на магазинній полиці. Крім того, ікра щуки дуже корисна і рекомендована людям зі зниженим гемоглобіном. Ікра минтаю. Вкрай популярний різновид частикової ікри, яка у великих масштабах представлена на полицях наших магазинів. Корисно знати, що ікра минтая не тільки багата різними корисними мікроелементами, а й низькокалорійна. За зовнішнім виглядом вона нагадує білу пасту і має специфічний і дуже впізнаваний смак. Ікра мойви. Ікра мойви має дуже незвичайний, різкий і неоднозначний смак, тому в «чистому» вигляді її практично не вживають. Однак, її часто можна зустріти в магазинах у вигляді пасти: ікру мойви змішують з різними маслами або майонезом і продають в скляних баночках невеликого обсягу.

POST A COMMENT