Солодка слава. Як виникли супермодні десерти

Всі ми любимо солодке. До деяких десертів ми настільки звикли, що здається ніби вони були завжди. Тим не менш, у деяких відомих нам солодощів дуже цікава та неординарна історія. Ми розповімо вам, як з’явились улюблені нами десерти.

Макарон

Кондитерський виріб з яєчного білка, цукру і меленого мигдалю, за деякими даними, з’явився в Італії в епоху Відродження, а за іншими – у Франції, куди Катерина Медічі в XVI столітті привезла з собою кондитера з Апеннінського півострова. У будь-якому випадку спочатку десерт був печивом, частинки якого не поєднувались кремом або варенням. Сучасного вигляду ласощі набули завдяки кондитерам Ladurée, які і ризикнули змінити звичну рецептуру макаронів. Відтоді це один із найпопулярніших десертів у всьому світі.

Еклер

Десерт з’явився на початку XIX століття завдяки кухареві Марі-Антуану Карему, який винайшов сучасне заварне тісто. Ласощі мали величезний успіх у французької знаті і з’їдалися за лічені секунди. Тому десерт і був названий «еклер», від французького éclair (блискавка). До речі, вважають, що його ідеальна довжина – 14 сантиметрів, а крем, як і тісто, повинен бути заварним.

Маффін

Маффіни спочатку з’явилися в Англії X-XI століть: тоді десерт мав вигляд коржа і виготовлявся з обрізків тіста, що залишилися після приготування основної їжі. Подавали страву з варенням або медом. І хоча в Англії маффіни користувалися популярністю, світову славу вони здобули після того, як їх полюбили в США в кінці XIX століття. Швидкий американський ритм життя вимагав швидких в приготуванні страв (зокрема десертів) – і мафіни тут прийшли на підмогу. Ну а після перемоги в США кондитерський виріб продовжив свій тріумфальний хід планетою завдяки популяризації кав’ярень, в яких вони неодмінно продавалися.

«Картопля»

Один з головних десертів Радянського Союзу насправді з’явився не в СРСР, а в Фінляндії. Згідно з кулінарною легендою, одного разу дружині знаменитого фінського поета Йохана Рунеберга треба було терміново приготувати частування для гостей, проте в будинку практично нічого не було. Тоді вона зібрала крихти вчорашніх коржів, родзинки, і все це поєднала за допомогою варення. Гості були в захваті, а дружина і тим більше, адже вона знайшла такий елегантний вихід із ситуації. У Радянському Союзі в силу браку продуктів в 1920-ті роки тістечко стало користуватися особливим успіхом і завоювало серця мільйонів людей.

Тірамісу

Хоча італійці наполягають на тому, що цей десерт з’явився ще в XVII столітті на честь візиту в Сієну знаменитого любителя солодкого Козімо III Медічі, реальність трохи прозаїчніша – вперше тірамісу приготували в 1960-1970-х роках внаслідок експериментів кондитерів. У перекладі з італійської назва десерту перекладається як «підбадьор мене» – в силу своєї калорійності, а також використання кави в якості одного з його основних інгредієнтів.

Безе

Безе (або меренга) є одним з найпрості-ших і досить швидких в приготуванні десертів. Є дві версії походження ласощів: згідно з першою, їх придумав кондитер Гаспаріні зі швейцарського містечка Майрінген (звідси і назва «меренга»); згідно з іншою версією, батьківщиною безе (від французького baiser, що означає «поцілунок») є Франція. Саме в цій країні рецепт десерту вперше згадується в звичному нам вигляді, в кулінарній книзі Франсуа Массіала, виданої в кінці XVII століття.

Пудинг

Справжній символ англійської кухні, пудинг спочатку не був солодкою стравою і готувався з м’яса з додаванням сухофруктів, які використовувалися в якості консерванту. У такому вигляді він проіснував аж до XVIII — XIX століть, коли технічний прогрес дозволив поступово відмовитися від подібного способу робити зимові заготовки. Тоді в пудинг стали додавати масу різних інгредієнтів, від горіхів до цукру і екзотичних спецій, які привозили до Англії з усіх куточків неосяжної Британської імперії. Саме тому пудинг і було прийнято вважати символом могутності країни.

Чізкейк

Якщо ви думаєте, що модний десерт з’явився недавно, ви помиляєтеся. Батьківщиною чізкейка можна вважати давню Грецію, де вперше згадується «прабатько» цієї страви, сирний пиріг. В ті часи, як писав лікар Аеджіміус, десертом в силу його калорійності часто харчувалися спортсмени. У спадок від стародавньої Греції чізкейк дістався Риму, де його справжнім фанатом був Юлій Цезар, і таким же чином він потрапив і в Англію, а через неї – в Америку, колонію Великобританії. Світову славу десерт знайшов саме завдяки США, де кондитери зробили чізкейк невід’ємною частиною меню численних кав’ярень.

POST A COMMENT