Вплив часу: все про чоловічий догляд

Ви все ще переконані, що за молодістю та красою своєї шкіри доглядають тільки жінки? Дарма! Світ змінився і ставлення чоловіків до своєї зовнішності теж. Мішки під очима, недоглянута щетина, висипки, зморшки та сліди акне більше не є показником мужності та сили. Сучасний чоловік – це охайно одягнений, доглянутий джентльмен. Ми розповімо вам, як у різному віці варто доглядати за своєю шкірою та розкриємо вам усі таємниці вікового догляду.

 

20 років

 

У 20 років вам вистачить елементарного щоденного догляду. Це вмивання засобами з саліциловою або азелаїновою кислотою для щоденного очищення шкіри, адже у цей період шкіра схильна до висипок, постійних подразнень та інтенсивнішого виділення шкірного сала. У зимовий період вам знадобиться поживний і жирний крем, а влітку – легкий, зі зволожувальним ефектом. Щосезону можна робити маску з мікрострумом (метод впливу на клітини шкіри струмом низької частоти), щоправда, тільки тоді, коли це справді необхідно. І все. Багато людей підтримують ідею, яка полягає у тому, що чим раніше ви почнете робити якісь апаратні або ін’єкційні процедури, тим краще. Але ми не підтримуємо таку позицію. У 20 років ваша шкіра виробляє всі необхідні їй компоненти, які підтримують її здоров’я та загальний стан. Ці ресурси потрібно використовувати максимально та підтримувати їх допоміжними засобами доти, доки вони не вичерпаються. Тільки тоді ви можете вдатися до серйозніших доглядових засобів та різноманітних косметологічних процедур, які підтримуватимуть вашу шкіру у здоровому та красивому вигляді. Якщо ж з молодості розпочати перенавантажувати себе процедурами, то до 30 років ваша шкіра буде виснажена, а її природний потенціал зрівняється з нулем. Не надто позитивний результат, чи не так?

У 30 років вже можна говорити про більш серйозні терапії.

30 років

 

У 30 років вже можна говорити про більш серйозні терапії. Наприклад, якщо шкіра схильна до висипок, то хоча б раз на тиждень потрібно робити спеціальні маски і пілінги. Вони вирішують безліч проблем, серед яких: висипки, сухість, пігментація, знижений тургор шкіри. До речі, не варто думати, що це болюча процедура. Процедура пілінгу на кремовій або водній основі дуже комфортна і не викликає ніякого дискомфорту, а активне лущення триває всього лиш один-три дні. А якщо ви зробите серединний пілінг, поверхневий або поверхнево-серединний, які не сильно травмують обличчя, то реабілітація взагалі відсутня. Буде невелике стягнення і сухість, але ця проблема вирішується кремами для постпілінгового періоду. Після 4-5 процедур шкіра відновиться і повернеться до здорового та красивого стану, який потім легко підтримувати домашнім доглядом.

 

Після 30 з’являється ефект «втомленого обличчя» – це проблема нашого часу. Причин може бути сотні: ніхто не дотримується дієти, не гуляє на свіжому повітрі дві години і не лягає спати о 9 вечора. Але рішення є! Це сироватки (наприклад, швейцарської марки Callys). Достатньо раз на два тижні робити процедуру з мікрострумом та сироваткою Callys і набряклість зникне, поступово відновиться гідробаланс. Також добре працюють гідрогелеві маски. Вони допомагають зняти набряклість, мішки під очима, живлять, зволожують, підтягують і тонізують шкіру. Якщо графік дозволяє, то краще робити їх вранці, коли шкіра готова ввібрати максимум. Якщо ж часу немає, то перед сном вмийте обличчя, зачекайте 20-30 хвилин, щоб відкрилися пори і шкіра «дихала», а потім нанесіть маску. Шкіра під час сну вбере усі необхідні речовини, але меншою мірою, тому що ви все одно частково залишите її на подушці. Є ще мезотерапія – ін’єкції вітамінів, ферментів, пептидів і екстрактів рослин для омолодження і підтягування шкіри. Але якщо ви щоденно доглядаєте за шкірою та робите усі необхідні процедури, то вона вам може й не знадобитись.

Ваше обличчя – це ваша впевненість у собі!

 

40 років

 

У 40 років зморшки стають помітнішими, тому вам не обійтися без ботулінотерапії. Процес такий: потрапивши в організм через ін’єкцію, препарат розриває нервові ланцюжки. Вони перестають передавати імпульс м’язам, а ті в наслідку не скорочуються. Знерухомлену зморшку заповнюють філером гіалуронової кислоти. Ефект помітний відразу і триватиме від двох місяців до пів року. Все залежить від мімічної активності. Якщо говорити про зморшки нижньої третини обличчя, то це вирішується гіалуроновими філерами, препаратами гідроксиду кальцію, які перетворюються в колаген, або апаратними методиками. Все залежить від того, який результат ви бажаєте отримати. Пам’ятайте, догляд за собою – це обов’язковий процес, який допоможе вам завжди виглядати привабливо. Ваше обличчя – це ваша впевненість у собі!

POST A COMMENT