Форми впливу: все про жіночі груди

Груди споконвіку знаходяться в центрі загальної уваги. Це, мабуть, єдиний орган, якому приписують таку кількість можливостей. Від них залежить усе – здоров’я, привабливість, щастя, успіх та професійна кар’єра. Але чи так це насправді? Читайте ексклюзивну статтю, у якій міститься уся інформація про цей надчутливий жіночий орган та про те, що з ним потрібно робити ретельно та регулярно.

 

РОЗМІР ТА УСПІХ. У чоловічому тілі аналогом грудей є пеніс. Тільки до цих двох органів усі відносяться з надзвичайним трепетом. Великий член, як і пишні груди, символізують силу, родючість, а де-не-де ще й розум на додачу (наприклад, вождем племені аборигенів в Новій Зеландії ставав володар найпотужнішого дітородного органа). Ми звісно ж не аборигени, але чомусь і досі у підсвідомості надаємо цим органам надважливого, майже доленосного значення. Не вірите? У клініках пластичної хірургії операції зі збільшення грудей та члена завжди у найбільшому попиті. Стереотип є стереотип – пишногруда панянка завжди успішніша за ту, у якої «двієчка». А якщо з генами пишного бюста не склалося, є велика спокуса списати на це свої невдачі. Змінюймо своє ставлення до себе та власного тіла, адже головний орган, від якого залежить усе наше життя, дякувати Богу, знаходиться трохи вище пояса та лінії грудей – він у голові!

 

Перші думки та переконання на кшталт «моє тіло і груди – жахливі» можуть з’являтися у голові жінки ще за довго до того, як з’являються самі груди. Самооцінка і ставлення до себе формується ще у дитинстві.Набір яйцеклітин, з яких формується нова людина, з’являється у жіночому тілі ще тоді, коли вона сама перебувала в утробі своєї мами (приблизно на третьому тижні вагітності). Оскільки яйцеклітина – це не тільки флешка з нашим ДНК, але й з енергетичними даними, то на кожну людину впливає образ думок, фізичний тонус і гормональний фон бабусі під час вагітності. Не дарма ж нам передаються спадково деякі риси характеру, ментальні особливості, хвороби та фізіологічні особливості. Яким чином ця спадщина проявиться в житті і характері дівчинки, залежить від досвіду раннього дитинства, виховання і соціального середовища навколо неї. На те, як дівчинка ставиться до своїх грудей в підлітковому віці, впливає й те, який приклад такого відношення подавала їй мама: була ними незадоволена чи навпаки – любила їх і вчила цьому свою доньку. Також вагоме значення має й увага чоловічої сторони: чи говорив дівчинці компліменти її батько. Основи самооцінки формуються в сім’ї, тому на етапі змін дівчинки в дівчину батькам важливо підтримати перші прояви її сексуальності, допомогти підібрати новий гардероб тощо. Також важливо розтлумачити, що ні розмір одягу, ні грудей не роблять щасливими.

 

ПІДБІР БЮСТГАЛЬТЕРА. Психологи переконанні, що перший в житті бюстгальтер дівчини матиме надзвичайно важливу роль у її майбутньому емоційному та фізичному здоров’ї. Важливо, щоб цей предмет спідньої білизни був зручним, елегантним та подобався самій дівчинці. Також важливо, щоб він з’явився у неї вчасно: не надто рано і не надто пізно. Сьогодні вид жіночої білизни може говорити багато про що: консультант у примірочній одразу зрозуміє чим живе жінка, адже, якщо вона обирає красивий та романтичний комплект, то це, скоріше за все, означатиме успіх в особистому житті та романтичне піднесення, або, ймовірно, говоритиме про наближення важливої дати у її житті та житті її партнера. Якщо ж вона вибирає більш практичний та зручний варіант, то, ймовірно, у неї настав той етап життя, у якому вона надає перевагу комфорту та зручності. Наприклад, в Україні жінки надають перевагу бюстгальтерам із ефектом push-up, в той час як в Європі жінки обирають моделі із м’якою чашечкою, які ефектно підкреслюють природні форми грудей.

 

ЗДОРОВ’Я. Груди залежні від гормонів. На здоров’я та вигляд цього органу впливають 17 гормонів. Серед них найбільш важливі: естроген (відповідає за ріст і розмір молочних залоз), прогестерон (керує підготовкою до вагітності), пролактин (координує виробництво молока). Гормони другого плану грають важливу роль у гормональних коливаннях. Саме вони можуть спровокувати появу новоутворень (як доброякісних, так і злоякісних). Саме тому самообстеження – це вкрай корисна та важлива звичка. Запам’ятайте свої відчуття. Після 25 візит до мамолога та УЗД потрібно практикувати раз на два-три роки, а з 30-35 років – щорічно. У 40 слід зробити мамографію. Після сорока мамографія буде актуальною раз на два роки.

 

POST A COMMENT