Underwear: міфи про спідню білизну

Така спідня білизна, яку ми зараз бачимо на вітринах бутиків, з’явилася ще на початку ХХ століття. Відтоді ця деталь гардеробу встигла створити навколо себе багато міфів та помилкових суджень. Чи може бюстгальтер викликати рак грудей? Чи шкідливі моделі з кісточками? І чи правда, що білизна повинна бути тільки з бавовни? Space Magazine пропонує вам розібратися у найбільш поширених міфах про спідню білизну.

 

Міф №1. Бюстгальтер із кісточками шкідливий для здоров’я. Все частіше на просторах Інтернету трапляються помилкові твердження про те, що моделі з кісточками мають поганий вплив для жіночого здоров’я, тому варто відмовитися від них і перейти на безкаркасні. Насправді, такі заяви не мають ніяких медичних підтверджень. Мамологи вважають, що правильно підібраний бюстгальтер не спричинятиме ніякої шкоди здоров’ю, тим паче не стане причиною серйозних захворювань та онкології незалежно від того, з кісточками він чи ні. Яку функцію виконує кісточка? Вона правильно розподіляє навантаження на бретельки бюстгальтера. Якщо модель якісна, то кісточка повинна бути тонкою і гладкою металевою пластиною з пластиковими наконечниками. У якісному бюстгальтері кісточки ніколи не деформуються і не пошкоджують тканину. Якщо ви помилитеся з розміром чи оберете неякісну модель, відчуватимете постійний дискомфорт, кісточки будуть виглядати, а модель швидко втратить свій вигляд. Як обрати? Ось кілька правил.

 

Обирайте спідню білизну брендів із надійною репутацією. Зазвичай, вони використовують хорошу фурнітуру, створюють конструкції з врахуванням анатомічних особливостей грудей, найбільш характерних для кожного розміру.

 

Звертайте особливу увагу на розмір і модель. Правильний бюстгальтер повинен фіксувати груди, не здавлюючи їх. Чашка також повинна тримати груди повністю.

 

Якщо ви обираєте модель з кісточками, то кісточка повинна знаходитися саме під грудьми (ні вище, ні нижче). Цікава особливість: під вагою грудей кісточки злегка розширюються, а потім повертаються у вихідне положення, але для цього білизна повинна «відпочити» 1-2 дні. Тому рекомендують мати у гардеробі кілька моделей.

Міф №2. Білизна обов’язково повинна бути з бавовни. Не буває поганих чи хороших тканин. Обирати матеріал варто залежно від погодних умов (сезону), призначення (на кожен день, для тренувань, для вечірніх виходів) і вашої активності. Наприклад, бавовна ідеально підходить для дому, однак цей матеріал не утримує вологу у мінливу погоду. Якщо у вас дуже чутлива шкіра, можна обрати компромісний варіант – модель з внутрішньою мембраною з бавовни.

 

Міф №3. Одного бюстгальтера вистачить на всі випадки життя. Це, звичайно, міф. Навіть якщо абстрагуватися від того, що для різних ситуацій необхідно обирати різні моделі – спорт, робота, вечірній вихід – то життя такого бюстгальтера (якщо він у гардеробі єдиний) буде дуже недовгим.

 

Міф №4. Щоб зекономити, можна купити тугіший бюстгальтер. Деякі жінки купують модель меншого розміру, щоб потім його «розносити». Ефект – зворотній. Ми ж не купуємо собі взуття меншого розміру тому, що це некомфортно, а іноді і зовсім шкідливо. З білизною така ж історія: ви відчуватимете постійний тиск і дискомфорт під грудьми. Окрім того, тканина почне деформуватися, у результаті бюстгальтер втратить свій вигляд.

 

Міф №5. Бюстгальтер можна купити без примірки. Здавалося б, ви знаєте свій розмір, тому можна не витрачати час на безкінечні примірки. Насправді, таке можливо лише тоді, коли ви купуєте одну і ту ж модель певної торгової марки. Якщо ви надаєте перевагу різноманіттю, то обов’язково зверніть увагу, що у брендів розмірна сітка завжди відрізняється. Якщо ви зазвичай купуєте бюстгальтер 75В, не факт, що в іншого виробника це не буде, наприклад, 80А. Навіть в одного бренду розміри можуть відрізнятися залежно від колекції чи моделі.

 

Міф №6. Допомога консультанта – це зайве. Впертий, як відомо, платить двічі. Нам завжди здається, що ми знаємо найкраще, яка модель білизни досконало підійде. Однак це не означає, що варто ігнорувати допомогу консультанта. По-перше, він набагато краще знає асортимент, а по-друге, практично на око може підібрати модель, яка пасуватиме вам бездоганно, навіть якщо ви ніколи в житті не думали одягати таку модель. Тому допомога професіонала ніколи не буде зайвою.

 

POST A COMMENT