I`m Maye Musk

 

Дивовижна жінка, мама трьох світових знаменитостей, модель та просто неймовірна людина – Мей Маск справді можна назвати «Матір’ю драконів», адже харизми, сили волі, впевненості та успіху у неї хоч відбавляй. Ми розповімо вам історію життя неперевершеної Мей та розкриємо усі секрети її цікавої біографії.

 

Мама

 

Вона понад пів століття в модельному бізнесі, проте змогла виростити трьох знаменитостей. Сьогодні її старший син Ілон запускає ракети на Марс, молодший Кімбал – успішний ресторатор і відомий філантроп, а дочка Тоска в минулому році представила свій фільм на Каннському кінофестивалі. Сама ж Мей напередодні 70-річчя уклала модельний контракт з CoverGirl, щоправда, за її словами модельний бізнес для неї – не найголовніше. Пристрасть до пригод і досліджень у Масків в крові. Мей народилася 19 квітня 1948 року в столиці канадської провінції Саскачеван Реджайні. Через два роки після її народження сім’я поїхала у подорож в африканську Преторію. Батьки Мей Вінніфред Жозефін і Джошуа Норман Хальдеман обожнювали пригоди: в 1952 році зробили навколосвітню подорож на літаку з пропелером, а потім протягом десяти років займалися пошуками легендарного загубленого міста Фаріні в пустелі Калахарі. За словами Мей, її батьки були дуже відомими людьми, але ніколи – снобами. У 1969 році Мей стала фіналісткою конкурсу «Міс ПАР», а через рік вийшла заміж за інженера Ерола Маска. У 1971 році у пари народився первісток Ілон, на наступний рік ─ Кімбал, а в 1974 році на світ з’явилася Тоска. Виховання дітей місіс Маск поєднувала з підробітком моделлю (вона почала позувати у віці 15 років) і навчанням – спочатку на магістра дієтології в University of the Orange Free State в ПАР, потім ─ на магістра нутриціології в Університеті Торонто. У 1979 році Маски подали на розлучення. За словами Мей, в перший рік після розлучення їй було зовсім непросто: вона з дітьми переїхала в Торонто і фактично залишилась без фінансової підтримки ─ гроші на її рахунках в банках ПАР були заморожені (тоді ПАР проводила подібну політику для запобігання відтоку населення). На відміну від сучасних гіперопікуючих мам Мей не планувала життя своїх дітей «від» і «до», не перевіряла їхні домашні завдання і, врешті-решт, хлопці навіть навчилися підробляти мамин підпис на своїх контрольних роботах. За словами Кімбал, вони росли дуже незалежними.

 

Бабця з обкладинки

 

З вісімдесятих років Мей Маск займалася переважно дієтологією і виступала з лекціями, не відмовляючись за нагоди позувати для модного глянцю або зніматися у відеокліпах (її можна побачити в ролику Бейонсе на пісню Haunted). Але кілька років тому в її модельній кар’єрі трапився переломний момент – Мей довелося переглянути свій графік роботи нутриціологом через безліч пропозицій виступити в ролі моделі не тільки на фотосесіях, але й на дефіле. За словами Маск, 2017 рік видався особливо насиченим – за останні 50 років їй ніколи не доводилося настільки активно працювати. Восени позаминулого року Мей стала першою зрілою леді, яка стала обличчям косметичного бренду CoverGirl. До того ж, Маск погодилася підписати контракт не тільки заради грошей. «Думаю, для жінок стане натхненням бачити, що в 69 років вони ще можуть стати зіркою рекламної б’юті-кампанії. Для мене вік – це не проблема, а чудова річ. Ви стаєте впевненішими, простіше справляєтеся з проблемами. Я ─ модель свого віку. Я не намагаюся його приховати, кажучи, що мені 50. Скоро мені буде 70 років і я цим пишаюся», – заявила леді. І додала: «Все тільки починається».

 

#justgettingstarted

 

#justgettingstarted – найпопулярніший хештег в Instagram Мей Маск. «Все тільки починається» – її девіз, можна навіть сказати, що це її життєва філософія. Жінка дивиться в майбутнє з оптимізмом, бо у неї є прекрасний приклад для наслідування – мати Мей. За словами Маск, Вінніфред Жозефін навіть не думала про пенсію. Вона освоїла Macbook в віці 94 років, щоб займатися комп’ютерною графікою і була дуже активною до 96. Маск зовсім не збирається змагатися з молодими моделями ─ у неї власні принципи. З 60 років вона принципово не фарбує волосся. Вона щоранку проводить пів години на велотренажері і ніколи не забуває про розтяжку.

 

Як там Ілон?

 

Зі старшим сином у Мей прекрасні взаємини. У 2017-му році вони разом з’явилися на вечірці премії «Оскар» Vanity Fair. Маск жартує над сином і каже, що фактично вона стала знаменитою раніше Ілона. Той у свою чергу подарував матері автомобіль Tesla, проте нову модель, Tesla 3, Мей доведеться почекати. За словами жінки, вона приблизно 300 000-а в черзі. І незважаючи на хороші зв’язки, їй навряд чи вдасться роздобути новинку раніше інших шанувальників технічного генія Ілона. Але, зрозуміло, Мей не скаржиться, адже у неї «все тільки починається».

«Думаю, для жінок стане натхненням бачити, що в 69 років вони ще можуть стати зіркою рекламної б’юті-кампанії. Для мене вік – це не проблема, а чудова річ. Ви стаєте впевненішими, простіше справляєтеся з проблемами. Я ─ модель свого віку. Я не намагаюся його приховати, кажучи, що мені 50. Скоро мені буде 70 років і я цим пишаюся», – заявила леді. І додала: «Все тільки починається».

 

POST A COMMENT