АКТИВНА АЛЬТЕРНАТИВА: 6 видів спорту, які замінять спортзал

Скоро настануть теплі дні, а у нас з’явиться набагато більше сил і завжди буде хороший настрій. Саме тоді час урізноманітни свої заняття спортом: побігати лісом, вийти в парк з килимком для йоги чи покататися на велосипеді. В інші сезони нам доведеться тішитися чотирьома стінами та монотонними вправами на тренажерах. Ми розуміємо, що це багато кому не до душі, тому замість звичних тренувань рекомендуємо захоплюватися цими видами спорту.

 

Скелелазіння

 

Ми не закликаємо вас ставати альпіністом і завтра відправлятися підкорювати Ельбрус. Цього можна навчатися щодня, тренуючись на спеціальному стенді. Ризик отримати травму у цьому спорті майже нульовий, адже на заняттях використовують подвійну страхівку. Це перший плюс скелелазіння. А інший – користь від тренувань ви відчуваєте з першого ж разу. Під час занять ви працюєте з м’язами живота, рук, ніг та спини. Тому готуйтеся до того, що наступного дня після першого лазіння буде боліти абсолютно все.

Працюючи зі скакалкою, ви тренуєте ноги, а під час тренувань з ударами ви зміцнюєте руки.

 

Великий теніс

 

До інтелектуальних видів спорту належать не лише шахи, а й великий теніс. Тут потрібно обирати правильну стратегію і наперед розраховувати ходи суперника, а окрім цього – бігати на корті і точно вдаряти ракеткою по м’ячику. Це допомагає не лише підтримувати організм у потрібному тонусі, а й істотно зміцнювати мускулатуру, збільшувати рівень витривалості та покращувати координацію. Цим видом спорту можна займатися цілий рік, лише чергуючи відкриті чи закриті корти залежно від погоди. І не думайте, що теніс вам швидко набридне. Нові відчуття вам забезпечені.

 

Бокс

 

Цей вид спорту замінює вам не лише кардіо, а й силові тренування. А інколи і похід до психотерапевта, адже ви виплескуєте усі негативні емоції. Перед тим, як перейти безпосередньо до боксування, тренер заставить вас тридцять хвилин скакати на скакалці. Це завдання може стати для вас надто складним, але це найпростіший спосіб адаптувати тіло до інтенсивних занять спортом. Працюючи зі скакалкою, ви тренуєте ноги, а під час тренувань з ударами ви зміцнюєте руки. Однак найголовніше, разом з силою ви здобуваєте впевненість в собі, що набагато важливіше натренованого тіла.

 

Плавання

 

Освоювати батерфляй і кріль на спині вас ніхто не змушує (хоча було б непогано). Для освоєння підтягнутого тіла вам достатньо просто ходити в басейн і плавати зручним для вас стилем. Вода розслабляє і знімає втому, тому найкраще відправитися на заняття після робочого дня. Навіть якщо вам здається, що ви валитеся з ніг, зберіть останні сили, щоб дібратися до басейну. П’ять хвилин у воді – і ви вже зовсім інша людина, у якої не лише відкрилося друге дихання, а й укріпилися м’язи всього тіла. До того ж, плавання допомагає скинути зайві кілограми, налагодити проблеми з серцево-судинною системою та побороти безсоння.

 

Танці

 

Це, напевно, найбільш приємний спосіб позбавитися від зайвої ваги і здобути підтягнуте тіло. Танцювальних напрямків дуже багато, тому обрати вам буде з чого. У середньому під час тренування ви спалюєте понад 500 калорій. А крім того розвиватимете пластику, почнете краще володіти своїм тілом та навчитеся танцювати, врешті-решт. Заодно на собі зможете перевірити теорію про те, що всі танцівники хороші в ліжку.

 

Керлінг

 

Якщо керлінг здається нам заняттям для пенсіонерів, то стрибки на батуті – це ігри для п’ятилітіх дітей. Але ми недооцінюємо користь від цього спорту. Порівняно з ним навіть біг малоефективний. Всього за годину стрибків на батуті можна втратити на 68 відсотків калорій більше, аніж за 60 хвилин бігу. До того ж, використання різних трюків у повітрі набагато цікавіше, аніж монотонна пробіжка. Тому з батутного залу ви будете виходити не лише з підтягнутим тілом, а й хорошим настроєм.

 

POST A COMMENT