Лайфхаки для засмаги

Чому ми так легко обмінюємося координатами професійних колористів та ділимося назвами улюблених масок, однак ніхто не обговорює у компаніях стратегію захисту від сонця? Адже це саме та інформація, яка може не просто знадобитися, а й потенційно врятувати наше життя. Пропонуємо вам найдієвіші рекомендації від авторитетних експертів щодо цієї «гарячої теми».

Ігри на випередження

Наносити сонцезахисний лосьйон треба до того, як ви уже одягнулися. Так ви не пропустите місця, які прикриває ваш одяг або бікіні. Окрім того, ви не розмажете сонцезахисний крем по краях вашого купального костюма. І не забувайте про найбільш чутливі місця: губи, вуха, груди та поверхню рук та ніг.

Підбадьорливий настрій

Відомий лондонський дерматолог Елен Мармур ніколи не тримає свій SPF-крем в теплі, завжди обираючи для нього більш прохолодне місце. Саме тому на пляжі треба зберігати сонцезахисний спрей у сумці-холодильнику, щоб активні інгредієнти не псувалися під променями гарячого сонця. Окрім того, дуже приємно відчувати прохолодний крем на нагрітому тілі. Він так освіжає, що хочеться наносити його знову і знову, майже щогодини (це відповідає бажаному часу повторення процедури).

Дитяча кімната

Якщо ваша шкіра поводить себе, наче дитина, то використовуйте дитячий крем. Для володарів чутливої шкіри рекомендують обирати сонцезахисні креми з фізичними (не хімічними) блокаторами, наприклад, з оксидом цинку. Тут можуть знадобитися дитячі сонцезахисні креми. Єдина незручність – спочатку вони будуть білими на шкірі, але дайте їм хвилину – і все зайве буде поглинатися.

Повторення

«Як тільки я наношу сонцезахисний крем на пляжі, я встановлюю таймер на телефоні, який повинен спрацювати через дві години, а також вмикаю справді неприємну пісню. Тоді кладу телефон в пакет з застібкою поруч з засобом, – каже директорка з краси Marie Claire USA Дженіфер Голдштейн. – Оскільки я повинна йти до сумки, щоб вимкнути музику, немає навіть найменшого шансу, що я зможу проігнорувати нагадування про повторне нанесення крему».

З голови до п’ят

Не розпилюйте спреї. Тобто розпилюйте їх, але не зупиняйтеся на цьому. Зі слів професора Мадридського наукового-дослідного центру шкіри Сильвії Гомес, люди не розтирають спреї на шкірі та залишаються на пляжі зі «смугастим» захистом. «За правилами, порядок дій повинен бути таким: у добре провітреному приміщенні тримайте засіб на відстані 2-3 сантиметри від шкіри та розпилюйте, покриваючи спреєм зону за зоною, поки вся шкіра не буде блистіти», – рекомендує Сильвія. – Тоді втирайте засіб в шкіру та дайте йому трохи увібратися. Коли берете сонцезахисний спрей, пам’ятайте, що це не аромат. Ви повинні бути покриті ним з голови до п’ят».

Своїми руками

Кушон для обличчя з тонуючим ефектом – геніальний винахід. Часто схожі засоби мають цілком достойний рівень SPF, але співзасновниця Soko Glam Шарлотта Чо (і знову корейський відгомін!) вигадала, що ще можна зробити з кушоном, якщо ви категорично не хочете навіть легкого макіяжу на обличчі. «Можна зробити компактний і зручний «сонцезахисний» засіб власноруч. Візьміть пінцет та видаліть губку з вашого кушону, у якому закінчився тонуючий флюїд. Почистіть його засобом на масляній основі та заповніть порожню упаковку сонцезахисним кремом, а потім встановіть нову губку. Коли натискатимете на кушон, отримаєте нову дозу SPF, яку можна зручно та швидко нанести на обличчя», – ділиться вона власним ноу-хау.

Сигнальна система

Клер Ноель, відомий паризький косметолог, рекомендує звертати увагу на датчик сонячного світла. З його слів, My UV Patch, La Roche-Рosay – наклейка для шкіри, яка вимірює рівень впливу сонця. Вона тонка, гнучка та елементарна у використанні. З її допомогою через мобільний додаток можна не лише постійно контролювати ситуацію, але й відстежувати час, коли пора втікати від сонця та перебиратися в тінь.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР