Make your look. Засоби для укладання волосся

Для короткого, для довгого, для тонкого та жорсткого, сильної та слабкої фіксації, з матовим ефектом або блиском – який засіб вибрати чоловікові для того, щоб створити ідеальне укладання волосся? Спробуємо розібратись у різноманітності та призначенні широкого асортименту продуктів для створення вашої ідеальної зачіски.

Якщо хочете сильно зафіксувати певну форму стрижки – вам потрібен віск, якщо додати об’єм і легкий блиск, який протримається цілий день – паста або помада, якщо потрібно надати зачісці блиск, форму і пружність – гель, якщо об’єм і повну відсутність блиску – вам потрібна глина. Рекомендуємо що, навіщо і як використовувати.

Помади. Перші помади з’явилися на початку XX століття. Вони набули популярності з розвитком культури рок-н-ролу 50-х років. Вже тоді цей засіб вважався найкращим для створення «стильного безладу» і укладання складних стрижок на кшталт Помпадур або подовженого Андерката. Помади для чоловічого волосся бувають двох видів: на основі вазеліну (аналог вазеліну) і на водній основі. Перші – оригінального виробництва, такими вони стартували у виробництві. Ідеально підходять для зачісування назад довгого волосся і створення складних елементів укладання стрижки. Другі – легші, простіше змиваються, залишають менше блиску. Якщо у вас рідке або тонке волосся, від помади варто відмовитися і віддати перевагу воску або глині. Правило: нанесіть трохи засобу на руки, розітріть, додайте стрижці ту форму, яку хочете бачити.

Віск. Найважливіше, що варто запам’ятати про віск – це «гуру» сильної фіксації. Вазелінова основа ідеально підходить для стрижок Флеттоп або Британка, а також для фіксації ірокеза. Сама по собі речовина – складна хімічна сполука, що не розчиняється у воді. Віск досить довго тримається на волоссі, змивається винятково шампунем. Сучасність виробництва тішить наявністю воску як з глянцевим ефектом, так і з матовим. Глянцевий віск – класика, яка навряд чи коли-небудь перестане бути актуальною. Відмінність від помади – більш сильна фіксація і натуральний блиск. Віск з матовим ефектом більш підходить для створення сильної фіксації стрижки, він надає силу і потрібну форму волоссю. Правило: нанесіть невелику кількість воску на руки, розітріть, створіть образ. Якщо у вас жирне волосся, віск стане ідеальним засобом для щоденного використання. Завдяки відсутності масел в складі, він буде злегка підсушувати волосся, зберігаючи його об’єм протягом довгого часу.

Паста. Універсальний засіб. За структурою нагадує щільний крем, який надає хороший об’єм без виділення окремих пасм як, наприклад, віск або помада. Пасти не мають блиску, не склеюють пасма, надають фіксацію на весь день. Багато виробників використовують у складах своїх засобів натуральні масла, які живлять і насичують волосся. Головні переваги паст – простота використання, хороша фіксація і збереження форми протягом усього дня.

Гель. Гель – один з перших засобів, який застосовували як для стайлінгу жіночих зачісок, так і для чоловічих. Головна відмінність гелю від інших засобів – яскраво виражений ефект блиску і ефект «мокрого» волосся. З його допомогою можна робити легендарний «їжачок» і чіткі хвилі на кучерявих локонах. Пам’ятаєте, скільки десятків років тому такі укладання були в моді? Правило: за допомогою гелю укладати тільки сухе волосся. Якщо ви нанесете його на вологі пасма, вони просто склеяться, а форма повністю втратить об’єм.

Глина. За консистенцією схожа з дуже твердою пастою. Відмінність засобу від інших полягає у повній відсутності блиску на волоссі після нанесення. Основа може бути на блакитній глині, яка підходить для укладання жирного волосся. Вона багата алюмінієм, кальцієм, кремнієм і залізом, які живлять кінчики волосся, насичують вітамінами. Біла глина зволожує, зелена – злегка сушить шкіру, зупиняючи виділення шкірного жиру. Сіра – склеює посічені кінці, чорна – покращує ріст волосся, лікує цибулини, насичує мінералами. Правило: нанесіть невелику кількість глини на руки, розітріть, надайте зачісці потрібну форму.

Пудра. Як порятунок. Як вирішення проблеми жирного волосся в важливий незаплановний вечір. Як повернення об’єму зачіски. Вона відмінно справляється з укладанням і стайлінгом як тонкого, так і грубого волосся. Пудра робить його більш слухняним і об’ємним, усуває легку «жирність» волосся, повертає свіжість. Правило: використовувати цей засіб варто винятково «одноосібно» і не закріплювати укладку лаком або пастою.

Лак. Помиляєтеся, якщо все ще впевнені в тому, що лак для волосся – суто жіночий засіб, який застосовувати в чоловічому грумінгу, – неприпустимо. Майстри використовують лак, щоб закріпити об’єм, завершити укладання, зафіксувати потрібну форму в вітряну погоду. Правило: вибрати правильну фіксацію. Якщо у вас тонке волосся, вам вистачить легкого ступеня фіксації, якщо густе і жорстке – максимальний.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР