Висвітлені та «мильні»: які брови будуть в тренді навесні

Брови весни 2022-го року – доглянуті, м’які та натуральні. Одним жінкам пощастило: вони від природи мають такі, але іншим доводиться щодня імітувати природну красу. На щастя, у цьому сезоні тренд залишається за природним оформленням без макіяжу замість чітких ліній олівцем і хни. Розповідаємо про трендові брови весни 2022 року, а також про те, як швидко і акуратно зробити їх такими.

«МИЛЬНІ» БРОВИ

Ідеальні широкі брови легко створити за допомогою техніки «soap brows», завдяки якій волосини укладають за допомогою мила. Для того, щоб випробувати цю техніку у домашніх умовах, намочіть щіточку, нанесіть на неї трохи мила, а потім розчешіть брови. Так брови укладають багато моделей, зокрема Кара Делевінь і Кайя Гербер.

БРОВИ БЕЗ МАКІЯЖУ

Натуральні брови, навіть без корекції, ми бачили у моделей на багатьох показах, а зараз вони знову актуальні. Щоб зробити брови без макіяжу, достатньо розчесати брови щіточкою і зафіксувати їх прозорим гелем.

ВИСОКО ЗАЧЕСАНІ БРОВИ

Високо зачесані брови без макіяжу подобаються багатьом моделям. Така укладка візуально розширює брови, створює ефект недбалості, тому будь-який образ має стильний вигляд. Зачісуйте брови наверх круглою щіточкою і закріплюйте прозорим гелем.

ВИСВІТЛЕНІ БРОВИ

Щоб досягнути ефекту висвітлених брів, достатньо нанести найсвітліший відтінок туші або використовувати нейтральний, майже білий консилер. Після цього закріплюйте макіяж світлою розсипчастою пудрою.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Гід корекції брів для чоловіків

Гід корекції брів для чоловіків

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Фейсбілдинг: будуємо обличчя мрії

Помилки у застосуванні крему для обличчя

Нарощені вії: переваги та недоліки процедури

Гідрогелевий порятунок: як користуватися патчами для губ і чи потрібні вони вам

«Хочу збільшити губи»: магія контурної пластики для обличчя

Як вибрати туш для вій?

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР