Макіяж на Геловін: ідеї, які зможе повторити кожна

Незабаром весь світ святкуватиме Геловін. Це чудова нагода приміряти на себе образ улюбленого персонажа: створити яскравий та містичний макіяж, зробити оригінальну зачіску і тематичний манікюр.

Space знайшов найкращі ідеї макіяжу на Геловін 2020, які ти зможеш повторити в домашніх умовах. Якщо не боїшся творчих експериментів, тоді обирай для себе мейк, запасайся яскравими б’юті-продуктами та зроби все, аби відсвяткувати Геловін незабутньо!

ПРИМАРНИЙ МОТИВ

Face Art може мати не просто разючий вигляд, а й доречний – якщо він «одягнений» з нагоди Геловіну. Наснажуємося прикладами з показу Marni.

З КАМ’ЯНИМ ОБЛИЧЧЯМ

Повторити прийом Ісамаї Ффренч, коли вона зробила інкрустації навколо очей моделей за допомогою уламків кварцу, – цілком реально. Доведеться пожертвувати своїм улюбленим скребком гуа-ша.

DRAMA QUEEN

Накладні вії, повний макіяж, помада темних відтінків і вуалетка вдови-вбивці: надихаємося образами з показів Anna Sui, Elie Saab і Antonio Marras осінь-зима 20/21.

ПЛАН В

Для тих, хто не готовий до експериментів, але хоче якось відсвяткувати, є план капітуляції: розкішний, у міру драматичний макіяж. Він теж змінює зовнішність, але не лякає й не видається занадто експресивним. Найкращі референси – з показу Dries Van Noten.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР