Нові потреби. Зміни в пластичній хірургії

В 2019 році, як ніколи, моду впроваджує Інстаграм. Фото з стрічки, актуальні селфі та численні б’юті-блоги диктують тренди на зовнішність. Давайте розглянемо, які новинки цього року посядуть перше місце в списках послуг пластичних хірургів і навіть деяких висококваліфікованих косметологів.

 

За даними Американського товариства пластичних хірургів, кількість мінімально-інвазивних косметичних процедур зросла майже на 200 відсотків з 2000 року. І зростання це буде тільки продовжуватися. Досягнення в області технологій і дослідження йдуть в ногу зі споживчим попитом, тому очікується, що в 2019 FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США) схвалить мінімум три нові передові косметичні процедури. А українські косметологи завзято сперечаються, що ж таки стане найпотрібнішим клієнтам вже з дня на день.

 

Доступні ін’єкції

Косметологи називають наш з вами час «ерою неінвазивних процедур». Бум ін’єкцій спричинило не лише те, що після них не потрібно відновлюватися, а й їхня відносно низька ціна. Відіграє роль і психологічний аспект: в суспільстві до таких процедур ставлення значно простіше, ніж до хірургічних втручань, тож і наважитися на ці процедури легше. Ін’єкції, лазерну терапію та поверхневу шліфовку косметологи пропонують своїм клієнтам у якості «процедури вихідного дня», або ж призначають сеанс на час обідньої перерви клієнта. Ефект часто видно одразу ж, без втрати часу на реабілітацію, а вигляд «до-після» не буде разюче відрізнятися, лиш позитивно оновиться. Тому в процедур з ін’єкціями невпинно росте число шанувальників.

 

Інклюзивні процедури

До фахівців з метою покращення шкіри будуть звертатися не лише жінки, хоч, до слова, в Україні число клієнтів-чоловіків в косметологічних кабінетах більше, аніж в інших країнах. У нас клієнтів чоловічої статі – 30%. Ріст популярності косметології серед чоловіків базується на підвищенні довіри до процедур загалом, а не на тому, що чоловіки прагнуть ставати красивішими. А відсутність потреби реабілітації приваблює тих клієнтів, які приховують ознаки будь-яких втручань у зовнішність. Радіохвильові технології, наприклад, FaceTite, Ultherra або Ultraformer борються з провисання шиї і овалу обличчя. Саме вони вже набирають шаленої популярності в США. Очікується, що попит на них в 2019 виросте, а ще саме вони користуються популярністю серед чоловічої аудиторії, яка переймається найбільше овалом обличчя та проблемними зонами підборіддя.

 

Виправлення помилок

Непропорційно збільшені груди, надуті філлерами губи, навмисне захоплення косметичними процедурами – все це тенденції минулого. Тепер успішна пластична операція або косметична процедура не повинні бути очевидними і кидатися в очі. Пацієнти все частіше хочуть зберегти власні риси обличчя, той же ніс з горбинкою чи широкими крилами. Втручання зараз більше нагадують легку «поправку» власної індивідуальності, збереження молодості на максимально довгий термін. Тепер люди хочуть більше бути схожим на себе, тільки з гарним фільтром або своєю версію в Photoshop. Тому останнім часом люди захоплені «мікрооптимізаціями», які допомагають відчувати себе впевненіше. Щодо грудей, то їх збільшення й далі буде актуальним, проте імпланти тепер нового покоління, більш натуральні, а для контурування використовуватимуть пересадку жирової тканини.

 

В Україні число клієнтів-чоловіків в косметологічних кабінетах більше, аніж в інших країнах.

 

Нові способи використання

Невеликі супер-специфічні процедури стають все більш популярними. Мікрооптимізація – це нестандартне використання філерів для виправлення різноманітних косметичних дефектів. Наприклад, їх колють не в вилиці або в губи, як зазвичай, а в мочки вух, щоб усунути наслідки пірсингу. Або ін’єкції в перенісся, щоб згладити горбочок на носі і тим самим уникнути ринопластики.

Якщо 2018 рік був роком пластичної хірургії і косметичних поліпшень, то 2019 рік буде роком змін, невеликих виправлень обличчя і тіла. Нарешті зникне так званий «медичний туризм», адже люди перестануть їхати в країни третього світу за дешевими операціями. На думку експертів, велика кількість пацієнтів буде проходити лікування в більш юному віці для профілактики. В довгостроковій перспективі це відтермінує інвазивні процедури. Це розумніше, ніж ігнорувати проблему доти, поки не будуть потрібні рішучі заходи.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР