Обвисле питання. Що таке птоз?

Птоз – це проблема обвислої шкіри, яка вимагає підтяжки. Розповідаємо, чим різняться три стадії птозу і про те, які компоненти повинні бути у вашому кремі, аби завчасно вирішити цю неприємну проблему, яка може спіткати кожну жінку.

 

Перші ознаки

Молодість шкіри, сяяння, пружність, матовість – це синоніми молодої здорової шкіри обличчя. Такою її робить внутрішньоклітинний матрикс дерми, тонус м’язової тканини та правильний розподіл жирових клітин під шкірою, тобто жирової гіподерми. Оновлення клітин шкіри сповільнюється після 25-ти років, тоді ж і значно знижується здатність до оновлення ороговілого шару, знижується виробіток гіалуронової кислоти, а ще значно помітнішими стають розширені судини. А ще поступово ослаблюється структура матриксу дерми, яку прийнято вважати каркасом шкіри. Вже в цьому віці можна помітити перші ознаки птозу: змінюється напрям вилиць, утворюються зморшки та підпухлості на обличчі. Вікові зміни перевертають «трикутник краси» (високі вилиці, тонкі лінії щелепи) на 180 градусів: лінія щелепи розширюється і послаблюється, щоки стають більш пласкими, кутики губ опускаються вниз.

 

Ступені птозу

Фахівці виділяють три ступені птозу. Причини та ознаки можуть бути різними, так само і способи боротьби з ним будуть відрізнятися, тому, помітивши негативні зміни на обличчі, варто не впадати в паніку, а звертатися до дерматолога.

 

Перший ступінь можна помітити вже у віці меншому за 25 років, проте все індивідуально. Саме на цьому етапі зміни обличчя під впливом розвитку птозу можна коригувати. Отож, задуматися, чи не спіткав вас ненависний діагноз можна, якщо звернути увагу на певні чинники. На першій стадії ви помітите появу носослізної борозни, нижче розташування кутиків губ, опуститися може лінія брів, а ще тривожним сигналом стає поява носогубної складки.

 

Другий ступінь відзначають у вікової категорії 30-35 років. Птоз проявляється на цьому етапі через поглиблення носослізної борозни та її збільшення в об’ємах, складки на губах та в кутиках, появу чітко вираженого другого підборіддя і появу глибокої складки між губами та підборіддям.

 

Третій і найсерйозніший ступінь птозу помітний у віці 40-45 років. З тих пір важко приховувати виснаження шкіри, а ще на обличчі чітко видно глибокі зморшки, складки.

 

Як позбутися?

Ви ще не готові до важкої салонної косметології у вигляді мезотерапії, ниткового ліфтингу і контурної пластики? Боротися з птозом можна за допомогою косметики в комплексі з масажем і гімнастикою для обличчя. Косметичні засоби і справді можуть частково допомогти приховати птоз, а з першими прояви цього явища необхідно вибрати крем, до складу якого входять пептиди, колаген, арганова олія, олія абрикосових кісточок та водорість ундарії. Розгляньмо кожен з елементів детальніше, щоб визначитися, на чому справді варто робити акцент при виборі догляду. Пептиди покращують стан текстури шкіри, підвищують її гладкість, зменшують виражені зморшки і покращують колір обличчя. Морський колаген реконструює і ущільнює шкіру, підвищує її пружність і еластичність, відновлюючи гідро-ліпідний баланс і сприяє відновленню шкіри на епідермальному рівні. Олія абрикосових кісточок багата на вітаміни (особливо А і С) і перешкоджає гіперкератозу. Нормалізує внутрішні обмінні процеси, покращує мікроциркуляцію крові, пом’якшує і знижує лущення. Арганова олія легко проникає вглиб шкіри, живлячи її і насичуючи корисними вітамінами і мікроелементами. Це натуральне джерело кислоти Омега-9 для шкіри, яка запобігає передчасному старінню та поліпшує мікрорельєф. Водоростевий концентрат (наприклад, з водорості ундаріі перистої), що володіє властивістю адаптивного клітинного омолодження, забезпечує пружність шкіри.

 

Враховуючи всі фактори необхідно не просто намагатися позбавитися птозу, а й займатися постійною профілактикою. Не забувайте, що стан шкіри та її захист від зовнішніх впливів формує і харчування, і спосіб життя. Наприклад, у людей, які мають залежність від сигарет шкіра старіє швидше і тому ознаки птозу можуть проявитися навіть у 20 років. Найважливіше: шкіра демонструє всі захворювання в організмі, тож дбати про неї необхідно і ззовні, і зсередини.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР