Правильна доза: яку кількість засобів наносити на обличчя?

 

«Наносити на обличчя необхідну кількість засобу» – така фраза на упаковці мало кого дивує, а дарма! В результаті під час нанесення засобів для догляду за шкірою ми орієнтуємося на власні відчуття та здогадки. Тому часто наносимо надто багато зволожувального крему на зневоднену, як нам здається, шкіру чи недостатньо ретельно захищаємо обличчя від сонячних променів, стараючись економно використовувати улюблений санскрін. Розповідаємо про правильні дози і чому вони настільки важливі.

 

Очищувальний засіб

 

Зазвичай, для ретельного очищення достатньо нанести таку кількість засобу, як маленька монета. Головне, щоб ваші руки «ковзали» по обличчю. Зважайте на те, що ці б’юті-продукти не передбачають довге перебування на шкірі. Тому тут діє правило: «Краще менше, аніж більше». Коли використовуєте багато засобу, то ризикуєте не змити залишки, які можуть викликати почервоніння та лущення.

 

Відлущувальний засіб з кислотами

 

Тут все ще серйозніше, аніж з очищувальними засобами: кислоти можуть погано впливати на чутливу шкіру, викликати подразнення і почервоніння, тому з дозами варто бути дуже уважними. Єдиної рекомендації щодо застосування таких засобів бути не може, адже в кожному продукті своєрідна концентрація інгредієнтів. Тому найкращий вихід – дотримування інструкції. Тим, хто тільки розпочинає користуватися кислотами чи просто боїться перестаратися, сподобаються пілінги-диски, просочені необхідною кількістю засобу.

 

Зазвичай, для ретельного очищення достатньо нанести таку кількість засобу, як маленька монета.

 

Зволожувальний крем

 

Вважають, що для обличчя достатньо краплі крему, розміром 1-2 горошин, але тут варто зважати на власні відчуття: якщо перший шар крему моментально увібрався, то можна нанести ще один. Щоправда, залишки будуть блищати навіть на дуже сухій шкірі, тому також важливо не перестаратися. Інший популярний спосіб: одну маленьку краплю наносити на ніс, по одній на кожну щоку і дві – на лоб.

 

Експерти Фонду боротьби з раком рекомендують наносити 2 міліграми санскріну на кожен квадратний сантиметр шкіри.

 

Сироватка

 

Навіть якщо ви прагнете зробити шкіру максимально здоровою, то варто контролювати дозу сироватки! Ваша шкіра все одно візьме стільки, скільки їй необхідно, адже надлишок не буде поглинатися, а залишиться на поверхні, що може спричинити липкість на вашому обличчі. Окрім того, ви ризикуєте викликати подразнення шкіри, якщо засіб містить великий відсоток активних інгредієнтів. Рекомендуємо наносити сироватку у вигляді краплі, розміром горошини. Сироватки на масляній основі краще спочатку трохи розігріти в руках, а вже потім наносити на обличчя пальцями. Пам’ятайте, що всі засоби необхідно «вбивати» в шкіру, а не втирати чи розмазувати.

 

Санскрін

 

Експерти Фонду боротьби з раком рекомендують для повноцінного захисту від сонця наносити 2 міліграми санскріну на кожен квадратний сантиметр шкіри. А для обличчя – приблизно половину чайної ложки чи краплю, розміром великої монети. Зважайте на те, що це залежить і від консистенції засобу: густий санскрін складніше розподіляти на шкірі, тому його і знадобиться більше. Найголовніше правило – шар захисного засобу повинен бути рівномірним.

 

Крем для шкіри навколо очей

 

Якою сухою не була б ваша шкіра у цій делікатній зоні, надлишок зволожувального чи живильного засобу може тільки зашкодити чи навіть спричинити невеликі набряки. Як і з сироваткою, краплі-горошини буде достатньо – її вистачить на обидва ока.

 

Засоби в капсулах

 

Ідеальне рішення для тих, хто не хоче перейматися через правильну дозу засобу. Кожна капсула розрахована на одне застосування. Такі капсули гігієнічні та займають мало місця.

 

Не забувайте, що здоров’я вашої шкіри залежить лише від вас. Будьмо уважними під час нанесення засобів для догляду за шкірою та пам’ятаймо про визначені дози для кожного продукту!

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР