Вікова категорія. Чи варто підбирати віковий крем?

Сьогодні на полицях з косметикою ми часто зустрічаємо позначки «35+», «45+». На скільки це виправдано? Чи є сенс у такому поділі косметики, особливо кремів? Спробуємо у цьому розібратися.

 

Насправді, професійні бренди не розподіляють засоби по віку. Право на це залишають косметологам, оскільки професійна косметика дає змогу більш точно підбирати догляд, зважаючи на додаткові нюанси та потреби шкіри, окрім віку. Коли покупець звертається у косметичний відділ супермаркету або аптеки, консультант підбирає відповідний засіб відповідно до вікових характеристик і пори року, а при зверненні до косметолога – він отримує візуальну діагностику, консультацію, щодо стану шкіри, проявів старіння та комплексні рекомендації, які стосуються  домашнього догляду. Роблячи висновок із практики та досвіду, можна сказати, що для  одного і того ж віку людини з однаковими типами шкіри часто потрібні різні серії кремів: одним – з антиоксидантами, для сяючого та здорового кольору шкіри (особливо для курців), для інших – з відбілюючими компонентами, оскільки в людини є гіперпігментація. Часто шкіра у  людини 45 років виглядає навіть краще ніж у когось в 35, адже стан шкіри залежить не лише від того, чим ми користуємось ззовні, а й від способу життя, емоційного стану, культури харчування та генетичних факторів.

 

Градація косметики відповідно до віку дозволяє швидше зорієнтуватися в різноманітті продуктів у тому випадку, коли людина вибирає косметику самостійно, без консультації спеціаліста. Компоненти у кремах «25+» і «35+» будуть значно відрізнятися своїми функціями: у першому випадку завданням буде збереження хорошого стану шкіри, а у старшому віці – інтенсивне зволоження та живлення.

 

Зараз у світі царить справжній культ молодості. Тому популярність антивікової косметики стрімко зростає, чим часто користуються її виробники.

 

Оксана Коротка косметолог.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР