Як помилки у макіяжі можуть стати родзинкою

Перед тим, як опускати руки після прикрого б’юті-ляпу, згадайте, що безвихідних ситуацій не буває. Вони трапляються навіть з найбільш досвідченими користувачами косметики. Однак бігти за міцелярною водою або позбавляти себе якісного макіяжу кожен раз, коли ви зробили промах, зовсім необов’язково. Трохи уяви і ватних дисків, – і зіпсований макіяж може засяяти з новою силою. Розповідаємо про найпоширеніші помилки та про те, як можна вигідно для свого образу обіграти їх.

 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЗМІНИ ДЕСЯТИЛІТТЯ: як змінювалася beauty-індустрія останні 10 років

 

РОЗМАЗАНА ТУШ

Якщо ви наносите туш на нижні вії, то варто робити це дуже обережно: дуже часто це закінчується чорними розводами під очима, а спроби усунути це неподобство за допомогою серветки зроблять тільки гірше. Візьміть ватний тампон і спробуйте розтерти фарбу м’якими круговими рухами. У результаті, ви зможете легко перетворити ляп на недбало нанесений лайнер в стилі messy look (який зараз саме в тренді).

 

 

ЗАСІБ НЕ ТОГО ВІДТІНКУ

Придбати базу, тональний засіб або консилер не того відтінку – знайомо? Спочатку може здаватися, що у цій ситуації немає виходу. Однак макіяж-майстри стверджують: подібні засоби з кремовою текстурою чудово перевтіляться на базу для тіней. Все, що вам залишається, – це змістити акцент зі шкіри на очі.

 

 

ПРОБЛЕМИ З ПУДРОЮ

Косметичні засоби з сухою текстурою, зокрема пудра, тіні або бронзер, можуть кришитися. Але це не означає, що на них треба ставити хрест, якщо це все-таки відбулося. За допомогою вазеліну пудру можна перетворити в якісний тональний засіб, а за допомогою звичайного спирту повернути їй цілісну структуру. Також часто виникають проблеми з надлишком напів прозорої пудри. Щоб звести ефект сухої шкіри нанівець, нанесіть на неї зволожувальний спрей після нанесення макіяжу: він подарує шкірі більш м’яку текстуру.

 

БАГАТО КОНТУРИНГУ ГУБ

Лайнер для губ збільшує тривалість «життя» губної помади. Навіть якщо ви бачите, що переборщили з лайнером, а ваш макіяж має не зовсім хороші перспективи, можете сміливо наносити його на всю поверхню губ, а вже потім – помаду. Завдяки цьому її колір стане візуально насиченим і триматиметься довше, аніж зазвичай.

 

 

НЕПРАВИЛЬНА ПОСЛІДОВНІСТЬ 

Макіяж обличчя підпорядковується певній системі нанесення косметичних засобів: праймер – перший в черзі. Він створює рівну базу для консилера, рідкої бази або пудри. Праймер зволожує шкіру і збільшує стійкість макіяжу особи. Однак якщо ви випадково змішали базу і праймер, нічого страшного в цьому немає. Навіть навпаки: ці два засоби краще фіксують іншу частину макіяжу і зберігають природний тон обличчя.

 

 

СУПЕРБРОВИ

Якщо ви перестаралися з бровами – зробили їх надто яскравими і чіткими або припудрили їх занадто сильно, виправити ситуацію допоможе губка для макіяжу. Нанесіть на неї трохи засобу для зняття макіяжу і промокніть ним брови, щоб знизити інтенсивність кольору і акуратно видалити надлишок косметики.

 

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР