Наймодніші головні убори весни 2021

Складно уявити жіночий гардероб без головних уборів, адже вони якнайкраще доповнюють образ. У цьому сезоні з подіумів зникли неабияк обридлі бейсболки та солом’яні капелюхи. Натомість з’явилися тюрбани, шовкові хустини та в’язані панами. Space зібрав 5 головних подіумних трендів головних уборів.

ТЮРБАН

Якщо хочете у цьому сезоні бути найяскравішою відвідувачкою пляжу або морської вечірки, доведеться навчитись зав’язувати тюрбан. Хоча можна піти легшим шляхом: готові пишні намотування у вигляді пов’язок або обручів уже представлені у деяких брендів.

Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana

Christian Dior

Christian Dior

Bronx and Banco

Bronx and Banco

ШОВКОВА ХУСТИНКА

Альтернативою тюрбану може стати шовкова хустка, зав’язана ззаду за принципом бандани. Доповнювати такий головний убір найкраще масивними сережками, а носити його можна і з купальником, і з костюмом-двійкою.

Flying Solo

Flying Solo

Etro

Etro

ТЕКСТИЛЬНІ КАПЕЛЮХИ

Романтичні капелюшки в стилі Провансу або солом’яні oversize-моделі, що стали хітом завдяки Jacquemus, поступаються місцем брутальним головним уборам. Капелюхи з тканини нагадують широкі панами, головні убори дослідників або пасічників, але мають максимально сучасний вигляд.

Burberry

Burberry

Kenzo

Kenzo

Alexandre Mattiussi

Alexandre Mattiussi

ШИРОКИЙ КОЗИРОК

На заміну козирків у спортивному стилі з’явилися їхні прототипи з минулого – головні убори в дусі Хемптонс 1950-1960-х років. Щоб надихнутися на інтеграцію такого головного убору у свої літні образи, обов’язково перегляньте «Дивну місис Мейзел» і перші сезони «Божевільних».

Versace

Versace

Fendi

Fendi

В'ЯЗАНА ПАНАМА

Улюблений головний убір американських інфлюенсерів і хіт останніх декількох сезонів – панама тепер постає в оновленій версії. Найтрендовіші – ті, що зв’язані гачком.

Philosophy di Lorenzo Serafini

Philosophy di Lorenzo Serafini

Etro

Etro

Anna Sui

Anna Sui

Матеріали за темою
Топ-3 публікації
Вибір редакції
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР