читання

5 книг для успішної кар’єри

Від порад науковці, психологів та бізнес-лідерів до лайфхаків щодо розвитку власного бренду – разом із видавництвом «Vivat» ми створили список книг для мотивації та успішної кар’єри. Як бути справжнім лідером? Як реалізувати власний потенціал? І як досягти успіху у кар’єрі?

Знайомимося з книгами та вчимося у тих, хто вже досяг успіху.

ДОВІДКА

«Vivat» – одне з трьох найбільших видавництв України. Засноване Юлією Орловою у 2013 році, як наслідок злиття книжкових підприємств «Pelican» та «Аргумент-принт». Щороку книгарня поповнює полиці українських книгарень понад 500 новими виданнями. Книги видавництва популяризують серед різних вікових категорій читацької авдиторії, а сам «Vivat» створює оригінальні та нетривіальні книжкові проєкти та не припиняє дивувати свого читача.

«ЗМІНЮЮЧИ ПРАВИЛА ГРИ. ЯК ЛІДЕРИ, НОВАТОРИ ТА ВІЗІОНЕРИ ПЕРЕМАГАЮТЬ У ЖИТТІ» ДЕЙВ ЕСПРІ

Від «батька біохакінгу» та інвестора Кремнієвої долини, який планує прожити 180 років, 46 науково обґрунтованих та ефективних законів для тих, хто хоче стати щасливішим, здоровішим та успішнішим.

Девіз книги: «Як прожити довше й надерти більше дуп».

Прагнучи щось змінити у власному житті, ви можете дотримуватися перевіреного шляху та наслідувати стандартні приклади. Натомість автор цієї книжки пропонує орієнтуватися на тих, хто змінює правила гри, іде всупереч звичним методам та сміливо ризикує. Він опитав понад 450 людей, які змінили світ завдяки своїм відкриттям: науковців, що здійснили проривні дослідження, психологів, митців, бізнес-лідерів. Ці новатори й вам допоможуть бути у виграші: вони порадять, як позбутися страхів, перестати зациклюватися на негативному досвіді, мати здоровіший сон, вийти за межі шаблонів мислення, і запропонують ще безліч перевірених способів щодо того, як поліпшити самопочуття та продуктивність.

«ЗМІНЮЮЧИ ПРАВИЛА ГРИ. ЯК ЛІДЕРИ, НОВАТОРИ ТА ВІЗІОНЕРИ ПЕРЕМАГАЮТЬ У ЖИТТІ»

«ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ У БІЗНЕСІ» ДЕНІЕЛ ҐОУЛМАН

Бути лідером означає не просто вміти керувати робочими процесами, а й досягати в цьому максимальної професійності та ефективності. Стів Мак-Клатчі у своїй книжці радить, як стати ефективним, змінивши лише одне: спосіб ухвалення рішень. Для цього треба навчитися трьох простих речей: правильно визначати пріоритети, планувати й додержуватися плану, адже ваше життя залежить від того, як саме вам це вдасться. Завдяки дієвим порадам автора, одного з визначних міжнародних бізнес-консультантів, ви дізнаєтесь, як стати ефективнішим без стресу та перевтоми.

«ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ У БІЗНЕСІ»

«СТАРТАП НА МІЛЬЙОН. ЯК УКРАЇНЦІ ЗАРОБЛЯЮТЬ СТАТКИ НА ТЕХНОЛОГІЯХ» ТІМУР ВОРОНА

Нове покоління українців… Яке воно? Більшості з його представників не виповнилося й сорока, проте на їхніх рахунках — мільйони доларів, а створеними ними продуктами користуються люди в усьому світі. Джерело їхнього капіталу — не батьки-олігархи й не поцуплені на держпосаді гроші, а технології. Depositphotos, Genesis, Jooble, Grammarly і десяток інших IT-компаній — саме вони сьогодні є гордістю країни, її обличчям, яке не хочеться ховати, за яке ніколи не буде соромно. Як українці здобувають мільйонні статки завдяки своїм знанням, розуму, наполегливості й хисту? Дізнайтеся із цієї книжки.

«СТАРТАП НА МІЛЬЙОН. ЯК УКРАЇНЦІ ЗАРОБЛЯЮТЬ СТАТКИ НА ТЕХНОЛОГІЯХ»

«БУДЬ ЛІДЕРОМ. ВИРІШУЙ, ПЛАНУЙ, ДІЙ» СТІВ МАК-КЛАТЧІ

Бестселер Деніела Ґоулмана «Емоційний інтелект» здійснив революцію в психології.

У другій книжці про емоційний інтелект автор аналізує причини й запоруки успіху в бізнесі і окремого працівника, і всієї організації, виокремлюючи навички, що вирізняють лідерів у будь-якій галузі. На конкретних прикладах показано, як емоції, самоконтроль, комунікативні навички й здатність працювати в команді — тобто емоційний інтелект — впливають на успіх у житті та бізнесі. На думку автора, це важливіше за IQ, науковий ступінь та життєвий досвід. І що вища посада людини, то вагоміші ці навички.

Ґоулман наголошує на тому, що всі ми маємо потенціал для розвитку емоційного інтелекту на будь-якому етапі нашої кар’єри, а також дає нам рекомендації щодо підвищення власної ефективності.

«БУДЬ ЛІДЕРОМ. ВИРІШУЙ, ПЛАНУЙ, ДІЙ»

«ВОНИ ВСІХ ЗРОБИЛИ » ГАРІ ВАЙНЕРЧУК

Яскравий особистий бренд має вирішальне значення для підприємницького успіху, а нові технологічні реалії диктують жорсткі принципи просування та реклами. Інтернет-платформи — трамплін, який дасть старт успішному бізнесу. І Гарі Вайнерчук знає все про те, як правильно «стрибнути». У своїй книжці він наводить практичні поради про те, як зробити свій бізнес-продукт популярним у соцмережах, розсекречує маловідомі нюанси й основні інструменти, інноваційні поради та хитрощі, які покращують традиційні та перевірені часом стратегії. Це видання стане в пригоді тим, хто прагне перемагати: профі й технічно просунутим, молодим, які тільки «розкручують» свій бренд, і професіоналам, що вже побудували кар’єру — всім, хто хоче не марнувати свій час і трафік в інтернеті, а нарешті отримувати від цього прибуток.

«ВОНИ ВСІХ ЗРОБИЛИ » ГАРІ ВАЙНЕРЧУК
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР