7 порід собак для сімей

Домашні улюбленці – це справжній виклик, це відповідальність та турбота, яка нагороджується безмежною любов’ю тих, кого ви приручили. Ми підібрали 7 порід собак, які найкраще підійдуть для сімей з дітьми. Переглядайте та обирайте ту собаку, яка стане для вас предметом обожнювання назавжди.

 

1. КОРГІ

Ця порода собак стала особливо популярною через те, що її обожнює королева Великобританії Єлизавета II. За характером коргі відрізняються інтелігентністю, відданістю і врівноваженою психікою, тому вони можуть співіснувати з іншими домашніми тваринами без конфліктів. Але незважаючи на плюси, важливо пам’ятати, що через свій вівчарський інстинкт вельш-коргі під час гри можуть кусати дитину за ноги, щоб керувати її пересуванням. Тому краще заводити собаку, коли малюк підросте.

 

 

2. ЗОЛОТИСТИЙ РЕТРИВЕР

Одна з найпопулярніших порід собак у всьому світі. Вона очолює рейтинги не тільки завдяки своїй дружелюбності, але й тому, що в неї вроджена любов до дітей. Золотий ретривер здатний взяти на себе роль няні і стежити за малюком під час прогулянок, а також домашніх ігор. Крім цього, ретриверів вважають психологами, які чудово відчувають настрій не тільки свого господаря, але і оточення. Вони чудові захисники. Представники породи здатні до самостійних рішень в екстремальних ситуаціях, володіють швидкою реакцією. Фахівці рекомендують заводити ретривера тим, хто проживає за містом, адже їм потрібно постійно вивільняти свою енергію.

 

 

3. ЛАБРАДОР

Лабрадорів вважають однією з найбільш популярних порід собак у сфері порятунку людей. Крім того, що їх вважають кращими поводирями, лабрадори часто працюють пліч-о-пліч з кінологами, пожежниками, поліцейськими. Саме це робить породу однією з найбільш соціально орієнтованих. Фахівці стверджують, що лабрадори стають справжніми друзями для всіх членів сім’ї, надаючи особливу увагу і турботу дітям. Цим собакам протипоказані вольєри: ця порода зовсім домашня, таких собак не можна тримати окремо від себе.

 

 

4. ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬДОГ

Ця порода характеризується почуттям гумору, веселою вдачею і поступливим характером, який стерпить будь-які дитячі пустощі. Фахівці відзначають, що ці собаки досить мало гавкають, що робить їх ідеальним вихованцем для сім’ї з новонародженими – бульдоги не заважатимуть сну дитини, а коли вона не спить, то проявлять свою доброту і любов. Ці вихованці підходять не лише для міського, а й заміського життя, але майте на увазі – хропіння собаки досить гучне, тому варто уважно обирати його місце в будинку.

 

 

5. БІГЛЬ

Бігль – природжений мисливець, тому цій породі собак віддають перевагу в основному професійні мисливці і шанувальники спортивних пробіжок. Одним з головних плюсів породи є відсутність агресії, дружелюбність і любов до дітей. Але сімейним парам варто серйозно ставитися до виховання бігля, тому що ця порода вимагає великої уваги. За відсутності виховання такі собаки стають справжніми хуліганами. Нерідкі випадки, коли біглі гризуть взуття або верхній одяг, якщо господарі ігнорують собаку і відмовляються з нею бавитись. Фахівці зазначають, що в сім’ї з цією породою не буде ніяких проблем, адже він стане справжнім другом для будь-якого малюка.

 

 

6. НЬЮФАУНДЛЕНД

Одна з найпопулярніших порід Канади з кожним роком набуває все більше прихильників. Через особливу будову лап ньюфаундленди вважаються кращими плавцями, тому на них варто звернути увагу сім’ям, які проживають біля водойм. Пес зможе контролювати дитину у воді, м’яко підтримуючи і стежачи за пересуваннями. Крім цього, ці пси – ідеальні сторожі, тому з великою увагою ставляться до незнайомців.

 

 

7. КОЛІ

Колі, або шотландська вівчарка, – одна з найпопулярніших порід Великобританії, завдяки їм знизилася кількість нападів вовків на людей. Ці собаки відрізняються грайливим і ласкавим характером. Цінують згуртованість зграї: часті сварки в сім’ї призводить до появи проблемної, боягузливо-агресивної поведінки. Колі підходить на роль компаньйона, друга дитині, сімейної собаки. У квартирі колі не спричиняють проблем, якщо забезпечити улюбленцю рухливість і не лінуватися доглядати за його чудовою шерстю.

 

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР