Cиній прапор: найчистіші пляжі Європи

Blue flag – одна з найвідоміших екоорганізацій, яка нагороджує пляжі, вода в яких відповідає високим стандартам якості та передбачає безпечне купання. Батьківщиною  Blue flag вважають Францію, де й відбулася перша церемонія вручення 1985 року. Організація винагороджує пляжі блакитним прапором, що символізує чистоту і безпеку. Space Magazine обрав і для вас найчистіші європейські пляжі, які варто відвідати цього літа.

Зауважимо про кілька критеріїв, за якими оцінюють пляжі. Сюди належать: чистота, наявність поруч магазину з необхідними товарами і спеціальної дільниці з рятувальниками. Ще одна перевага – особливі зручності для людей з особливими потребами та пологий берег.

 

Рópulo, Португалія

Пляжний сезон тут стартує з календарним початком літа і триває аж до середини осені. Сам пляж досить кам’янистий. Поблизу знаходиться регіональна дорога і видно будинки найближчого села. Крім основних критеріїв, на пляжі є невеликий заклад харчування, місця для паркування і громадські душові.

 

 

Sunny Beach-North, Болгарія

Відпустка в Болгарії зазвичай асоціюється з сімейним і спокійним відпочинком у комфортабельних умовах, і на те є причини. По-перше, Sunny Beach-North – не тільки найдовший пляж країни: він знаходиться поблизу лісу і гір. Відтак сильного вітру тут практично не буває з травня по жовтень. По-друге, в морі складно зустріти небезпечних мешканців, а температура повітря в основному тримається на позначці 27°C.

 

 

Sidi Ifni Municipale, Марокко

Сіді-Іфні – місто на березі Атлантичного океану, яке побудували всього за кілька років. У цьому маленькому містечку приємно пройтися доглянутими вулицями, а потім вийти на чистий і мальовничий пляж. Особливістю пляжу Sidi Ifni Municipale є не тільки синій прапор, а й дика природа, яку тут ретельно оберігають.

 

 

Maner Coat Clevarec, Франція

Maner Coat Clevarec – перший пляжний курорт у Фіністері. Цей французький райський куточок прикрашають яблуневі сади і набережні, які покриті дубами і каштанами. Морські хвилі тут розбиваються об скелі, а відокремлені лагуни вважають раєм для птахів, поціновувачів природи, дайвінгу і вітрильного спорту. Щоправда, пляжний сезон тут починається тільки в липні, а закінчується вже до вересня.

 

 

Almería, Іспанія

Ще на початку травня іспанці починають навідуватися до пляжу в Альмерії. Чудово і дивовижно водночас, що міський пляж перебуває не просто в ідеальному стані, а має такий вигляд, начебто людей тут зовсім не буває. Відвідування цього пляжу може бути хорошим варіантом як для короткої туристичної зупинки, так і для повноцінного відпочинку біля води.

 

 

Lourdas, Греція

Лурдата розміщена на південному узбережжі Греції. Довгий міський пляж розташований уздовж дороги з оригінальними кафе і магазинами. До того ж, сюди можна приїхати на автомобілі. Тут є все, що необхідно для повноцінного відпочинку. Відпочивальники на цьому пляжі тішаться кришталево чистою водою і відмінним сервісом.

 

 

Phoenicia Beach, Румунія

Пляж знаходиться на території однойменного курорту. Цікаво, що весь необхідний інвентар для пляжних ігор є у рятувальників. Вони, до речі, перебувають у робочому режимі з сьомої ранку аж до вечора, тому Phoenicia Beach може здобути статус кращого місця для відпочинку з дітьми.

 

Коментарі
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР