Ціна вражень. Найдорожчі розваги в світі

Дорогі машини, шуби, будинки і квартири, коштовності. Матеріальні цінності завжди йдуть десь поруч з великими сумами накопичень. Проте, коли шопінг вже не радує, навіть якщо він у найдорожчих бутиках, то є сенс задуматися про враження. І навіть якщо ви багато подорожуєте, вкладаєте в саморозвиток та освіту, це не означає, що план виконано. Вкласти можна в розваги та враження. Враження – валюта, яка не знецінюється.

 

Екскурсія в космос

У школі діти частенько пишуть, що хотіли б стати космонавтами. То куди ж втікає ця мрія з роками? Дорослі можуть здійснити мрію та підкорити відкритий космос навіть без щоденних багатогодинних тренувань впродовж років. 30 мільйонів доларів і навіть непрофесійний космонавт може осідлати простори всесвіту. За цю суму можна пройти навчання і підготуватися до відриву від Землі, придбати спорядження і, власне, полетіти (якщо хочете вийти у відкритий в космос – будь-ласка, але доплатіть ще 5 мільйонів). Подорож триватиме 5-7 днів, тобто, як звичайнісінька відпустка, але селфі не з моря, а на фоні зірок і в скафандрі.

 

Політ в невагомості

Якщо ви хочете побути героєм із кліпу Upside Down&Inside Out групи OK Go і без ризиків для себе побути в невагомості, то можете відправлятися в те ж місце, що й артисти – в Зіркове містечко.

У програму дводенного курсу вартістю близько 85 тисяч гривень входять огляд медиків, навчання і, відповідно, сам процес. Відбувається це все на борту спеціально запрограмованого літака, який спочатку дуже різко набирає висоту та швидкість під певним кутом, а потім так само різко йде в круте піке: саме в цей момент гравітація на борту літака прирівнюється до нуля і настає невагомість. Цей стан триває, на жаль, не більше 20-30 секунд, зате за час всього польоту вам вдасться опинитися у вільному падінні від 8 до 20 разів.

 

До стратосфери і назад

Для тих, хто ще не зібрав кілька десятків зайвих мільйонів і не має часу їхати в Зіркове Містечко, є альтернатива – підкорення вершин шляхом польоту. За 45 хвилин без будь-якої підготовки можна долетіти до стратосфери. Підйом надзвуковим літаком обійдеться у приблизно 260 тисяч гривень, а за додаткову оплату можна домовитися з пілотом про виконання складних трюків пілотажу.

 

Полювання на «Велику п’ятірку»

Африканські савани, небезпека, погоня. Готові наздогнати лева чи леопарда? Грінпіс, звісно, не схвалює такий вид розваг, але факт залишається фактом. Мисливці вбачають найбільшу цінність в шкірі лева, адже це трофей найвищого рівня. Такі сафарі не просто небезпечні, а ще й коштують немалих грошей. В середньому за десять днів полювання вам доведеться заплатити близько 700 000 тисяч гривень плюс послуги таксидерміста і спеціальний податковий збір за кожен трофей. До слова, крім лева і леопарда до «Великої п’ятірки» тварин, на яких можна легально пополювати, входять слон, носоріг і буйвол.

 

Екскурсія містом на вертольоті

Приватні вертольоти на день – не дивина, але й розвага ця далеко не з дешевих. Наприклад, для того, щоб подивитися з висоти пташиного польоту Ізраїль, треба заплатити 90 000 гривень. Це зручний і, мабуть, найкращий спосіб дістатись до важкодоступних місць (вулкан Узон, долина гейзерів). Подивитися з неба і не пропустити жодної видатної пам’ятки при цьому можна, якщо організувати екскурсію вертольотом в Лондоні, Нью-Йорку, Ріо-де-Жанейро чи… в Тернополі. Так, в Україні така розвага також користується попитом.

Щоб ви не обрали – враження гарантовані. Проте не забувайте, що жоден мільйон не вартий щастя, яке можна відшукати навіть в простих речах. Тож пропонуємо навчитися щодня знаходити привід для щастя, адже це найкраща розвага.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР