F•R•I•E•N•D•S

Чи відомо вам, що головною парочкою серіалу «Друзі» повинні були стати Моніка і Джої? А Чендлер взагалі повинен був з’явитися перед глядачами як гей! Ось такі дивовижні факти відкривають поціновувачам серіалу його творці Девід Крейн і Марта Кауффман, які навчалися в одному університеті. Пізніше вони разом працювали і заснували продюсерську компанію. Наприкінці 1993 року вони створили ідею зняти серіал про друзів, які вечорами зустрічаються в кафе. З ідеєю під назвою «Кафе Безсоння» вони звернулися до керівництва Warner Brother Television. І одразу ж отримали схвалення! Під час написання сценарію пілотного епізоду назва змінювалася кілька разів: «Друзі, як ми», «Шестеро одинаків». І лише влітку 1994-го, перед початком фільмування, серіал нарешті перейменували в «Друзі».

 

У 2019 році серіал «Друзі» святкує своє 25-ліття, проте він і досі не втрачає своєї шаленої популярності й актуальності. Space Magazine пояснює цей феномен шістьома причинами, які зробили його одним із найбільш популярних телевізійних шоу всіх часів.

 

10 сезонів і 236 епізодів

Упродовж 10 років серіал «Друзі» став одним із найбільш популярних серіалів в історії. Він розповідає про інколи складне, однак завжди веселе повсякденне життя шістьох близьких друзів – Моніки, Рейчел, Фібі, Роса, Чендлера і Джої. Загалом, створено 236 епізодів, які можна переглядати на Netflix.

 

Веселі та близькі кожному персонажі

Невроз Моніки, пристрасть Рейчел до моди, чарівний ідіотизм Джої, саркастичні жарти Чендлера, нещасливе кохання Роса, дивакуватість Фібі – у кожного персонажа є свої унікальні характеристики. Шанувальники «Друзів» виросли з цими героями і життєвими ситуаціями, які будуть знайомі багатьом.

 

Життєві уроки

Попри гумор і сарказм, якими славиться серіал, кожен епізод «Друзів» у результаті закінчується життєвим уроком. Головний з них – завжди підтримувати своїх друзів і не зважати на думку інших людей. Однак усі пам’ятають найважливіший життєвий урок від Роса, який дав зрозуміти глядачам, що їм НІКОЛИ не варто одягати шкіряні штани на першому побаченні.

 

З’являються зірки

За 10 років у серіалі з’явилось немало знаменитостей: комусь дісталася роль для кількох епізодів, а хтось просто зіграв камео (епізодична роль, у якій використовують відомий і впізнаваний образ). Серед найбільш відомих: Бред Пітт, який зіграв старого друга Роса і Денні Де Віто, який грав стриптизера на дівич-вечорі Фібі. Також у серіалі з’являлися Крістін Девіс, Алек Болдвін, Вайнона Райдер і багато інших.

 

Культовий стиль 1990-х

Безсумнівно, головним трендсетером (інноватор, який раніше за інших сприймає нові ідеї чи віяння певної сфери, а також своїм прикладом втілює новацію у життя та масове використання) серіалу була Рейчел. І справа тут не тільки у любові до моди. Вона завжди мала прекрасні зачіски, які впродовж усіх сезонів копіювалии дівчата в усьому світі. Найбільш популярною була зачіска перших двох сезонів: її настільки полюбили, що в результаті вона отримала назву на честь персонажа. Також «Друзі» – це універсальний гід зі стилю 1990-х. У серіалі демонструють найкраще з епохи: від білих майок із джинсами Levi’s і сліп-суконь до «татових» кросівок і взуття на платформі.

 

Музична тема

I’ll be there for you (Cause you’re there for me too) – неможливо не проспівати ці рядки! Неможливо також говорити про серіал «Друзі», не згадавши про цей культовий текст. Створена спеціально для серіалу дуетом The Rembrandts, ця пісня знайома абсолютно кожному.

 

Серіал «Друзі» приніс головним героям по  100 млн доларів

За оцінками експертів, кожен актор отримав по 100 мільйонів доларів за 10 сезонів. Цікаво, що за участь в пілотній серії вони отримали всього по 22 тисячі, але вже до 2002 року ця сума збільшилася до одного мільйона за епізод! Звичайно ж, не з доброї волі продюсерів, а після тривалих перемовин та погроз влаштувати страйк.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР