Карантин і подорожі: куди поїхати на відпочинок і які медичні довідки для цього потрібні

2020 рік поставив під загрозу плани багатьох туристів. Але попри пандемію багато мандрівників все ж таки продовжують відкривати для себе світ. До яких країн можна поїхати на відпочинок та які документи і медичні довідки для цього потрібні – дізнаємося від туристичної агенції Travel Bar.

А про те, як тревел-індустрія адаптується до нових умов, можна прочитати у нашому матеріалі.

Сьогодні для України відкрито понад 45 країн. Найпопулярнішими напрямками стали: Єгипет, Туреччина, Чорногорія, Албанія, Хорватія, ОАЕ, Домініканська Республіка, Болгарія і навіть Мексика.

Дуже багато туристів цікавляться, чи взагалі є зараз країни, в які можна подорожувати без всіляких обмежень? Так, повністю відкриті і не потребують жодних обмежень такі країни:

Туреччина

Болгарія

Мексика

Домініканська Республіка

Албанія

Для в’їзду в Єгипет потрібен негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до вильоту.

ОАЕ – тест, якому не більше 96 годин. Після повернення з цих країн самоізоляції не потрібно. Туроператори стараються максимально лояльно поставитися до туристів і намагаються компенсувати витрати на ці тести.

Щодо мальовничої і всіма улюбленої Хорватії, то тут ситуація трішки складніша: для в’їзду потрібен тест, зроблений за 48 годин до вильоту. А після повернення – тестування або самоізоляція.

Отже, як ми бачимо, подорожувати зараз можна і навіть потрібно. На курортах цілком спокійна ситуація. На відпочинку ви точно не відчуєте якогось дискомфорту, а навпаки – лише чистоту і стерильність. І до речі, ціни дуже приємні.

INSTAGRAMtravelbar_lutsk

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР