Максимум можливостей. Все про оксамитовий сезон

Аби не шукати тінь та не потрапити в тропічні дощі, але й вибрати путівку з максимумом можливостей
за прийнятні гроші. Чимало туристів відслідковують оксамитовий сезон в місцях своїх мрій.

 

Чому ж сезон оксамитовий?

Оксамитовий сезон – це умовна назва осіннього періоду, що включає в себе вересень і, якщо пощастить з погодою, жовтень. Назву «оксамитовий» цей сезон отримав завдяки особливим відчуттям від купання в морській воді в цей період року. Дійсно, купання в морській воді в цю пору надзвичайно приємне, вода обволікає і пестить тіло, як оксамит. Все більше людей віддають перевагу відпочивати на південних курортах винятково восени. Температура також радує: на вулиці не сильно спекотно, а сонце знаходиться в ідеальному положенні для здорової засмаги.

 

Перваги

Шезлонги, пляжі, блакитна вода, тепло та море позитивних вражень нікуди не подінуться ще на початку вересня, а от палюче сонце залишиться в липні та серпні. Оксамитовий сезон – це продовження літа, проте ласкавого та теплого, це тепло та яскраве сонце, але не таке агресивне, як влітку. Тож, намастившись кремом, можна валятися на пляжі та засмагати хоч і увесь день. Обпектися можна хіба об пропечений пісочок, проте це навіть приємно. Тож на пляжі достатньо крему, який захищає від передчасного старіння та раку шкіри.

Оксамитовий сезон – це час для фотосесій на малолюдних піщаних пляжах та короткі черги до відомих пам’яток у курортних містах. Можна насолоджуватися хвилями, шумом прибою та тишею без розмов гучних компаній. В цей час так безлюдно, бо осінь – це час завантаженості на роботі, початок навчання та інших клопотів. Тому на відпочинок вирушають влітку, а осінню більшість вже засмаглі повертаються на робочі місця. Але ж ми самі вибираємо дати відпусток.

Нижчі ціни – додаткова приємність оксамитового сезону. Тому можна дозволити собі кращий номер або й взагалі обрати дорожчий курорт за менші гроші. В ці місяці нічого не втомлює. Палюче сонце в розпал сезону дуже виснажує, постійно хочеться води, а відправитися на екскурсії себе взагалі не змусити. В цей час же навіть дихати легше.

 

Діти

Оксамитовий сезон ідеально підходить для дітей. У вересні малеча добре переносить температуру з легкою прохолодою. В цей період дуже корисно відвідати морські курорти дітям алергікам та астматикам, а також дітям з проблемами шлунково-кишкового тракту корисно відвідати мінеральні води та соляні печери. Якщо їдете з дітьми, то врахуйте, що на акліматизацію малечі треба 5-7 днів, тому краще брати путівку на 14 днів. Якщо вибираєте українські курорти, то врахуйте, що досить скоро, від початку осені, розпочинається грозовий сезон.

 

Оксамитовий сезон – це продовження літа, проте ласкавого та теплого…

 

Куди вирушати в оксамитовий сезон?

На початку вересня в Туреччині ще доволі гаряче, тому оксамитовим там відпочинок не назвеш. У Кемері стовпчик термометра зазвичай тримається на рівні +29 С. Вода у цей час добре прогріта, і немає різких перепадів між денною і нічною температурою. Найтепліше у вересні на відпочинку в Кемері, Аланії та Белеку. Також варто звернути увагу на Егейське море в Греції, там у вересні температура на поверхні тримається стабільно – +30 градусів. Дешевше в оксамитовий сезон у вересні відвідати курорти Іспанії, а от популярні Єгипет та Туреччина залишаються в тій же ціновій категорії.

Тому, якщо ви не вспіли відпочити літом, у вас є ідеальна можливість зробити це на початку осені. Все сприяє цьому: погода, клімат, маршрути та час. Підшуковуйте маршрут, збирайте друзів та рідних і відпочивайте доки всі повертаються до роботи. Цей сезон створений для ідеального та приємного відпочинку.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР