Must have. Нові гаджети 2018

Світ невпинно розвивається. Щороку з’являється дедалі більше нових технологій, які дають основу для створення нових гаджетів. Ми познайомимо вас із 3 корисними, практичним та дуже незвичайними технічними винаходами 2018 року.

 

Повітряна подушка для IPHONE

Чотири роки тому Філіп Френцель (Philip Frenzel), студент університету в німецькому місті Ален, зіткнувся з ситуацією, знайомій багатьом власникам смартфонів. Його апарат розбився в результаті падіння. Філіп не тільки засмутився, але і став шукати спосіб захистити свій телефон та гаманець від подібних ситуацій. В результаті, звернувшись до мехатроніки, майбутній інженер створив незвичайний чохол. Зовні він мало відрізняється від інших захисних чохлів, але є не пасивним засобом захисту, а активним. Як тільки датчики в чохлі визначають, що апарат перейшов у вільне падіння, з кутів чохла моментально вискакують пружні ніжки. Вони і гасять енергію в момент удару, оберігаючи смартфон від пошкоджень. Після спрацьовування конструкцію знову можна привести в початкове положення, щоб вона могла і далі виконувати свою функцію.

 

Anchor cable

Anchor Cable – це єдиний кабель на всі випадки життя. За словами розробників це останній кабель, який вам коли-небудь знадобиться, і на це у них є підстави. ANCHOR CABLE – це магнітний крос-платформний зарядний кабель з довічною гарантією. Гаджет від Anchor Labs може заряджати будь-які пристрої на базі Android, iOS, а також пристрої, що використовують USB type-C. Сердечник кабелю виконаний з міді і разом зі сталевою опліткою може гарантовано витримати більше 60000 згинань та розгинань. Також в його конструкції використовуються неодимові магніти для кріплення адаптерів і покриті золотом контакти. ANCHOR CABLE підтримує швидку зарядку з силою струму 2,1 А і має довжину 1,2 метра.

 

Вау-дизайн годинника

Цей мінімалістичний наручний годинник, грайливо названий WOTCH, майже позбавлений традиційного годинникового «обличчя» – циферблату. Для відображення плину та стану часу використовується 60 інтегрованих багатоколірних світлодіодів, які відраховують години та хвилини. Сучасний дизайн наручного годинника з часом не змінився, однак концептуальний WOTCH кардинально відрізняється. Дизайн розроблений спеціально для людей, які мають схильність до мінімалістичної естетики. Концепція WOTCH – це проектна робота Тассіло Ейсінга.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР