На рівні неба. 11 місць для вертолітних екскурсій

Є такі місця, де екскурсія має бути небесною. Всі заслуговують екзотики та неймовірних вражень, від яких перехоплює подих. Ми підготували для вас перелік екскурсій на висоті у всіх сенсах цих слів. Піднятися на огляд вертольотом – звична справа у багатьох містах. Одне з одинадцяти таких місць може стати вашим незабутнім відпочинком, хоча побачити варто всі.

 

Еверест, Непал

Піднятися на Еверест без потужної фізичної підготовки можна. На гелікоптері або вертольоті. Пролетіти поряд з вершиною – це навіть безпечніше, ніж здійснювати піший підйом. А ще можна гордитися, Ви були на вершині Евересту.
Вартість: приблизно 28 тисяч гривень за денний тур.

 

Нью-Йорк, США

На вертольоті тут можна пролетіти від Бруклінського мосту і аж до Статуї Свободи, опісля ви побачите велетенський центральний парк, який неможливо обійти пішки навіть за цілий день. Оглянути все місто з вертольоту – лайфхак для тих, хто хоче побачити все і одразу, та ще й не втомитися при цьому.
Вартість: близько двох тисяч гривень.

 

Дубай, ОАЕ

В Дубаї рекордна кількість хмарочосів, щоб оцінити всю велич споруд треба піднятися над ними, пролетіти поруч з верхівкою найвищої будівлі Бурдж-Халіфа та глянути донизу. Скло, відблиски сонця… заворожує.
Вартість: близько три з половиною тисячі гривень.

 

Ніагарський водоспад, Канада

Слова «потужний», «найбільший», «величний» – це про нього. З повітря можна побачити чимало веселок одразу, потужний потік, красу та величність природного явища.
Вартість: за годину польоту необхідно заплатити приблизно дві тисячі гривень.

 

Великий бар’єрний риф, Австралія

Можна поспостерігати навіть за жителями великого бар’єрного рифу, побачити акул і черепах з висоти пташиного польоту.
Вартість: близько 7 тисяч гривень за політ.

 

Ріо-де-Жанейро

Ріо – це неймовірний коктейль вражень. Тут один з найбільших футбольних стадіонів світу, а поруч гірські краєвиди Серра-ду-Мар. З висоти можна побачити пляжі, які, до речі, досі ніби готові до олімпіади. А ще ви зможете глянути просто в очі Ісусу, пролетівши геть поруч біля його найвеличнішого монументу.
Вартість: близько трьох тисяч гривень з людини, група щонайменше з трьох осіб.

 

А ще політ нагадає трейлер якогось фільму, де зебри та антилопи бігають серед незайманої природи.

 

Гонконг, Китай

Місто хмарочосів та індустріальний центр Китаю, тут живе сім мільйонів людей, тож вертоліт – чи не єдиний шанс вирватися з потоку місцевих, видихнути та насолодитися видами на сучасну архітектуру. До того ж, з одного боку Гонконг обрамлений водою і островами, з іншого – горами. Тому ви зможете міркувати про те, як урбанізація і прогрес поєднуються з незайманою природою.
Вартість: близько 4 тисячі гривень за політ.

 

Водоспад Вікторія

Величезний водоспад розташований на межі Замбії та Зімбабве. Величезне природне явище водоспад Вікторія має 1800 метрів довжини та 120 висоти. Зробити найкращу світлину водоспаду можна лиш піднявшись в небо. А ще політ нагадає трейлер якогось фільму, де зебри та антилопи бігають серед незайманої природи.
Вартість: близько трьох тисяч гривень.

 

Норвезькі фіорди

Вода серед покритих зеленню скал – ніби кадри з фільму про героїчні подвиги. Гори та водоспади, а ще недоторкана природа та відчуття спокою.
Вартість: приблизно три з половиною тисячі гривень.

 

Лондон

Можна побачити Біг-Бен, як в старих фільмах, річку Темзу, насолодитися вікторіанською архітектурою. Жоден магнітик, чи навіть вигляд з відомого на весь світ лондонського колеса огляду не зрівняється з можливістю подивитися ціле місто.
Вартість: близько 4 тисячі гривень.

 

Кейптаун, Південна Африка

Тут справжня гавань з цікавою архітектуро, водою насиченого блакитного кольору. З неба можна оглянути Індійський та Атлантичний океани та всесвітньо відомі золоті пляжі.
Вартість: близько 700 гривень за 20 хвилин польоту.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР