Нові горизонти. Твоя літня подорож

Літо – це ідеальна пора для авантюр. Відпустка, подорожі, нові емоції та враження – все ще чекає попереду. А поки ми вирішили допомогти вам визначити маршрут відпустки цього літа. Від вас потрібно лише одне. Дайте собі відповідь на запитання: «Чого я справді хочу?»

 

Екзотики?

Популярнішими з кожним днем стають курорти Гоа, Шрі-Ланки, В’єтнаму. Пальми, кокоси, незвичні потяги та автомобілі, екзотичні фрукти та можливість подорожувати навіть між островами. Тут можна дослідити джунглі, сфотографуватися на кам’янистих вершинах та відвідати незвичні храми. Побачити Будду на Шрі-Ланці – звична місія туриста, у В’єтнамі захопить бухта Халонг, а Гоа – суцільна реклама батончиків Баунті, тільки наяву.

 

Природи та умиротворення?

Греція, таверни, історія в кожному камені та вузенькі вулиці з розмаїттям квітів. Перед круїзом грецькими островами заведено побачити Афіни. Якщо хочеться тиші, то Гідра – для Вас. Тут немає ніякого транспорту, окрім ослів та човнів. Острів дуже неспішний, а захід сонця зустрічати можна в затишному кафе, споглядаючи, як тепле світло заливає бруківку.

 

Гостинності та краєвидів?

Сонячна Грузія – це вино, баранина, чурчхела. Природа щедро наділила країну горами, морем та гостинними людьми. У будь-якій точці вам захочуть допомогти відшукати потрібну вулицю чи й ціле місто, а ще неодмінно запросять скуштувати домашнього сапераві, наприклад. Тут, на вершині гори, є місто Сігнахі, його вважають місцем закоханих. Якщо ж любите старовину та хочете подивитися на виноградники, відправляйтеся в регіон Кахетія. А ще не оминайте ринків та скупчень місцевих. Не відмовляйтеся від домашнього сиру, баранини чи пастили. Відмова ображає грузина.

 

Романтики?

Іспанія та Італія – це про ідеальний медовий місяць. Ми знаємо, що Мадрид – європейська столиця з особливим смаком. Звертати увагу треба на все: музеї, тераси вишуканих ресторанів чи вітрини вишуканих магазинів. А от Італія і її Соренто – це легкий морський бриз із видом на білі будиночки. Готель Parco dei Principe – це теж надбання. Італійські містечка біля моря надихають одягти канотьє, легку сукню та говорити про мистецтво.

 

Не важливо, куди вам хочеться поїхати. Потрібно пам’ятати, що з собою треба завжди мати хороший настрій, та звільнену від турбот голову.

 

Свіжості?

Якщо температура, вища ніж +25°C змушує вас зашторювати вікна та переживати депресію, то можете полетіти до Ісландії. Там навіть влітку можна покататися на лижах, охолодитися і освіжитися. Окрім цього, Ісландія вражає краєвидами. Країна така маленька, що можна випадково опинитися в одній черзі за популярними хот-догами із відомою зіркою.

 

Сонця і моря?

Якщо хочете думати лише про те, як не згоріти на сонці, то можна обрати найпопулярніші морські курорти: Туреччина і Єгипет. Море, риби, корали та allinclusive. Справжні ліниві дні на пляжі та шумні вечори біля готельних басейнів. В обох країнах є на що подивитися, а ще можна без проблем брати з собою дітей. Круїзи на кораблях чи сафарі – все для вас. А ще дуже важко помилитися з погодою. Тому Туреччина та Єгипет – варіанти безпрограшні.

 

Пізнавальних екскурсій та крутих фото?

Тури Європою тепер придбати простіше, ніж новий крем для обличчя. А можна й просто купити квиток на літак чи автобус. Краків, Дрезден, Відень, Париж, гондоли у Венеції, мюнхенське пиво, мости Будапешту. Списки можна продовжувати довго. Щоб побачити все треба запасатися зручним взуттям, мапами та енергією.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР