Повний вперед. Все про подорож на яхті

Яхти, ді-джеї, тусовки в купальниках…нагадує картинку із досить популярних кліпів.

 

Відпочинок на яхті – примха мільйонерів, проте якщо дуже хочеться відпочинку на високому рівні, то беріть човен в оренду та підкорюйте морські простори. Перед тим, як фотографуватися для профілю в Instagram на фоні моря, насолоджуватися вітром, який роздуває парео та засмагати на носі яхти варто все ж підготуватися до відпочинку, аби ніщо його не зіпсувало.

Найнеобхідніший пункт організації такої подорожі – визначитися з маршрутом. Адже варто продумати до деталей, які місця справді треба відвідати. Навіть якщо ви й знаєте, що на Мальдівах гарно всюди, то варто принаймні переглянути стандартні маршрути, аби не пропустити нічого цікавого. Якщо ви любите море та пісок, то сміливо відправляйтеся по свій круїз на Мальдіви або в Карибський басейн. А якщо вам хочеться все ж поєднати морський круїз з пішими прогулянками відомими місцями, то пришвартувати яхту можна на берегах Сицилії, Сардинії чи Греції. А от заїхати яхтою на круту дискотеку чи потрапити на унікальну тусовку можна, причаливши десь на Липарських островах або ж на Балеарських. Обирайте те, що до душі.

 

Коли з маршрутом все зрозуміло, то настає час обрати те, на чому буде проходити ваша подорож. Вибирати доведеться між моторними яхтами, традиційними суднами, катамаранами, однокорпусними човнами. Вибір човна сильно впливає на те, як пройде ваш вікенд або ж і цілі канікули. Моторні яхти гарантують вітер, швидкість, словом, як у кліпах, які ми вже згадували вище. Якщо ж шукаєте можливості заховатися від всіляких шефів, настирних клієнтів, інтернету та просто медитувати і насолодитися морським бризом, то варто обрати романтичний парусник. До речі, на яхтах завжди обмежене місце, тож якщо любите простір орендуйте катамаран.
Є деталі, на які важливо звертати увагу під час побудови маршруту. Найперше, треба точно визначити скільки днів Ви проведете на морі, а скільки – в гаванях. Необхідно також продумати розваги, яким спортом будете займатися. А ще треба бути готовим до того, що погода на морі дуже мінлива, тому необхідно завжди мати запасний варіант. Варто підготуватися до того, що зупинок може бути менше, ніж Ви запланували, тож варто бути напоготові радіти відпочинку за будь-яких умов.

 

Усі туристи люблять нові місця, а досвідчені туристи люблять відпочивати з комфортом і красиво. Бюджет – ключове слово впродовж цілої подорожі. А якщо Ви орендуєте яхту, то гаманець повинен бути готовим до витрат на розкіш. Звісно, ви оплатите яхту та відправитеся в незабутню подорож, але ж зупинки в портах і паливо також не безкоштовні. Ну і яхта – це транспорт, тому треба мати кошти на непередбачувані витрати. На випадок шторму, наприклад, доведеться провести в порту до кількох днів. Всі витрати треба узгодити з капітаном, фахівець повинен мати чіткий план на випадок форс-мажорів. Цінами на всі послуги теж краще цікавитися заздалегідь.

Як би ви не планували яскраво відпочивати та ні про що не думати, але їсти все ж забажаєте. Більшість пропозицій оренди яхти передбачають одноразове харчування. Режим харчування треба узгодити з капітаном. Враховуйте також, що сніданки в різних країнах сильно різняться, або ж просто можуть бути незвичними саме для вас. Можна попросити в команди, аби звичні для Вас продукти закупили ще до відправки, аби в самій подорожі не витрачати час на пошук улюблених снеків або традиційного грузинського хачапурі. Узгодити варто й кількість та якість алкоголю.

Три купальники – це, звісно, дуже доречно, але в невеличкий багаж для чудової подорожі мають вміститися не лише звичні білизна та зубна щітка. Ви ж відправляєтеся на воду, тому просто необхідно зібрати аптечку на випадок неприємних зустрічей з медузами, морської хвороби та опіків. Але перед тим, як постати перед необхідністю братися за аптечку, важливо не забути сонцезахисний крем. А ще потрібно продумати гардероб. Вечори і ночі доволі вітряні та холодні, але нічне небо над морем таке, що шкода буде просидіти яскраві враження в каюті, якщо просто забули теплий кардиган.

 

Неможливо залишити яхти поза увагою, а нудна екскурсія ніколи так не заворожуватиме, як відчуття того, що ця яхта повністю ваша, це задоволення найкраще розділити з найближчими людьми.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР