Дівчина

Сила жіночої енергії: куди йде і звідки приходить?

Дипломований психолог, Сертифікований консультант позитивної психотерапії, Член Всесвітньої Асоціації Позитивної Психотерапії (Вісбаден, Німеччина), Консультант Positum System (Міжнародний центр психології і здорового мислення).

 

Чи задумувались ви, що саме робить жінку щасливою, активною, цілеспрямованою? Чому є жінки, які наче магнітом притягують до себе погляди чоловіків, жінок, успіх, гроші? Ви думаєте, що вони володіють особливими талантами чи магічними чарами? Покваплюсь розвіяти ваші здогадки, бо все набагато простіше. Секрет жіночого щастя простий і доступний кожній, він живе всередині нас і називається – жіноча енергія!
У цій статті я постараюсь коротко, проте зрозуміло описати, що таке жіноча енергія, чому важливо акумулювати її запаси, куди вона йде від нас і як її поповнити.

Отож, lets go!

 

Ще в древньому Китаї мудреці писали: «Для жінки є лише одна найважливіша справа в житті, якій вона повинна вчитися з дитинства – вбирати в себе, накопичувати і зберігати енергію». Адже саме жінка – творча енергія Всесвіту, від її емоційного стану, мудрості залежить гармонія в сім’ї , на роботі, у світі! Лише енергетично наповнена жінка (ресурсна), може  зробити чоловіка щасливим та успішним. Для чоловіка жінка – джерело життєдайної сили, ключ до натхнення і віри в себе. Чоловік любить не жінку, а свій стан поруч з нею. Тому, зовнішність відіграє ключову роль лише на початковому етапі знайомства. Щоб захоплення переросло у щире кохання, жінка повинна створити атмосферу прийняття, довіри. І тоді він знову і знову повертатиметься, щоб наповнити себе. Та чи наповниться спраглий, якщо джерело висохло? А якщо воно сухе вже місяць, рік, а може й більше? Думаю наслідки очевидні.

 

Здогадуюсь, що в багатьох із вас, виникає запитання та обурення –  а чому я повинна наповнювати? Я теж втомлююсь, а хто подбає про мене, мені також потрібна енергія? Так, звичайно, абсолютно згодна, ми теж втомлюємось і потребуємо наповнення. Проте, коли хочете щось отримати, когось змінити, потрібно завжди починати з себе, коли хочете, щоб вас любили, робили приємні сюрпризи, засипали компліментами, то почніть робити це самі для себе і оточуючих. Баланс «даю-отримую» завжди починається з «даю», і чим більше даєш – тим більше отримуєш! Перш ніж поділитись, необхідно, насамперед, наповнити себе. Коли жінка віддає те, чого сама не має, це призводить до розчарування в собі та інших, депресій, неврозів, хвороб і повного виснаження: фізичного, емоційного, духовного, ментального. Щоб запобігти цим наслідкам, спершу потрібно діагностувати і ліквідувати пробої в енергетичному полі. Якщо не закрити ці дірки, як би ви не наповнювались, енергія буде витікати, як вода через сито.

 

Отож, розглянемо основні вразливі місця, через які тікає енергія:

 

1. Хвороби – сигнали тіла, про те що щось в душі не так. Ви хвилюєтесь через хворобу, постійно стискаєте її в обіймах думок, зациклюєтесь і втрачаєте енергію.

2. Незакінчені справи – коли ви нагадуєте собі про відкладені на потім справи, ви витрачаєте енергію. Вона все частіше спливатиме в думках, доки ви їх не закінчите. З кожним днем вона все більше буде дратувати, розчаровувати. Через ці негативні емоції енергія втікає від вас.

3. Токсичні відносини (з чоловіком, подругою, родичами, знайомими) – відносини емоційної залежності від іншої людини, як правило наповнені контролем, залежністю, невпевненістю, критикою, приниженням, ревнощами. Вони розвиваються як американські гірки – від ейфорії до драми. Особа, яка маніпулює думкою, принижує достоїнства і загострює увагу на невдачах, обмежує особистий розвиток партнера, контролює і вдень і вночі – зацікавлена у стійкості цього зв’язку. В той же час протилежна – емоційно залежна сторона – буде енергетично спустошена, втомлена постійною колотнечею і виясненням стосунків. З такою пробоїною наповнити свій корабель емоцій буде вкрай важко.

4. Образи, почуття провини, заздрість – всі ці почуття об’єднує те, що вони разом і по одинці роз’їдають вас з середини. Живучи в вас, вони будуть поглинати все прекрасне, яке ви отримуєте. Доки у вашій душі живуть паразити в образі цих почуттів – ресурсна енергія буде йти на підтримання їх життєдіяльності.

5. Страхи – це не просто дірочки, це двері, через які виходить енергія! Звичайно, кожній людині властиво боятись чогось, проте є страх, який корисний – він вберігає життя (переходимо дорогу по пішохідному переході, вчимо дитину не сунути пальці в розетку і т.д.). А є страхи, які безпідставні – гра уяви, минулий досвід і т.д. Коли ти боїшся, то уява починає малювати моторошні картинки, все тіло наче пробиває струмом і кожна клітина виснажується, вібруючи від страху. Найчастіше важко самотужки боротись зі своїми страхами. В таких випадках потрібно знайти спеціаліста, який допоможе подивитись страху в вічі, визнати його і знайти шляхи, які назавжди позбавлять від цього енергетичної крадіжки.

 

 

Вище перераховані топ-5 вразливих місць, через які тікає енергія. Взагалі їх дуже багато. Ви зможете ідентифікувати їх, якщо поспостерігаєте за собою: наприклад, після яких справ чи зустрічей, розмов, ви відчуваєте себе спустошеними, а коли навпаки – ви порозмовляли, зробили щось і відчуваєте себе емоційно піднесено? Ми всі дуже різні і у кожного з нас свої особливості, цінності, погляди на життя, крізь призму яких ми сприймаємо навколишній світ. Проте є моменти, в яких ми дуже схожі, кожна з нас хоче бути щасливою. Тож, нарешті ми дістались до найважливішого – як наповнитись? Варіантів маса! Нижче я наведу найбільш ефективні й універсальні.

 

  1. Любов до себе – найважливіший внутрішній ресурс, найперший крок на зустріч ідентичності – ресурсна жінка! Любов до себе – це в першу чергу турбота про себе: потрібно визначити хто я, що я люблю, чого хочу, куди йду. Дуже часто любов до себе обмежують покупкою нових дорогих речей, візитом в салон краси, смачною вечерею в ресторані і т.д. Так, це ,звичайно, прояви любові до себе, та чи не надто короткочасні ці приємності? Зазвичай радість та задоволення згасають разом з ефектом новизни… Любов до себе – це багатогранний процес, в якому ви знайомитесь з собою справжньою, товаришуєте, а потім без тями закохуєтесь в себе! Про цей захоплюючий процес я обов’язково напишу в наступній статті.
  2. Вдячність – це почуття, яке наповнює того, хто дякує і того, кому дякують. Щовечора, згадуючи день, що минув, від душі подякуйте собі, Богу і людям, які були в ньому, бо кожен з них – ваш учитель. Подяка зцілює душевні переживання, гармонізує стан людини і виводить її на більш високий емоційний стан. Як наслідок – поліпшення самопочуття, відносин з оточуючими, успіх у всіх сферах життя. Обов’язково спробуйте цей інструмент і ви будите приємно здивовані результатом!
  3. Спілкування з іншими жінками – це взаємний обмін енергією, досвідом, емоціями. Дуже корисно спілкуватись з ресурсними жінками, вони мотивують своїм прикладом, щедро діляться досвідом, зарядом позитиву. Ні для кого не секрет, що наше оточення має значний вплив на наше життя. Тому свідомо вибирайте людей, з якими ви проводите час!
  4. Квіти – це потужні природні енергетики. Навіть споглядаючи за їх красою ми наповнюємось, надихаємось. Зростання квітки символізує зростання жіночої енергії. Купуйте собі квіти! Не чекайте доки хтось це зробить для вас. Радуйте себе у будь-яку пору року! Адже навіть маленький букетик ромашок, може зробити настрій на весь день! Не відмовляйте собі у приємному. Купуйте собі, а потім обов’язково куплять і вам!
  5. Книги. Силу впливу слова на нас важко переоцінити. Читання книг допомагає отримувати нову інформацію, генерувати нові думки та ідеї, по новому подивитись на власне життя. Інтелектуальна енергія насичує наш мозок і дає поштовх до розвитку!
  6. Танці, йога, фітнес, будь-яка фізична активність. Рух – це життя, це турбота про тіло. Тіло – це дорогоцінна скринька для ваших дорогоцінностей! Для того, щоб акумулювати енергію, воно повинно бути здоровим. Тому фізична активність обов’язково повинна стати вашим супутником по життю. Вибирайте те, що до душі, адже сьогодні є величезна кількість різних методів підтримувати тіло у формі. Любіть його і воно обов’язково віддячить вам приливом енергії, сили, натхнення до нових звершень!

 

 

Любіть себе, бережіть себе, наповнюйте себе лише найкращим! Станьте найпахучішою квіткою, на яку, як бджоли на мед, злетяться любов, успіх, гармонія і справжнє жіноче щастя!

 

З любов’ю Юлія Дзюба.

Я вірю в кожну з Вас!

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР