Свідомий підхід. Найпопулярніші еко-готелі світу для відповідальних туристів

За «усвідомленими» подорожами майбутнє: з кожним роком все більше туристів беруть на себе відповідальність за використання ресурсів місцин, в яких вони відпочивають. «Гравці» готельного бізнесу теж стали прислухатися до природи і відкривати еко-готелі, в яких все створено з турботою про навколишнє середовище. Ми зібрали п’ять таких місць в різних куточках планети. На цих курортах стежать за споживанням води, енергії і паперу, використовують тільки екологічне обладнання та будівельні матеріали, підтримують місцеве виробництво. А тепер детальніше про кожен.

 

Cempedak Private Island

Розташований серед кількох приватних островів Бінтан, Індонезія (близько двох з невеликим годин від Сінгапуру). Cempedak Private Island може похвалитися білосніжними піщаними пляжами, незайманими тропічними лісами і екологічно чистими віллами. Всі будівлі готелю побудовані з бамбука – дуже органічно виглядають в місцевій природі. У них передбачені «природні кондиціонери» – система, що охолоджує кімнати за допомогою океанського бризу. Всі необхідні продукти і матеріали готель закуповує на ринках, підтримуючи місцеве виробництво. А частина отриманих від гостей коштів йде в благодійний фонд The ​​Island Foundation, який займається освітою місцевих жителів.

 

Janeiro, Бразилія

Модний бутик-готель розташований в престижному районі Ріо-де-Жанейро Леблон, трохи західніше Іпанеми. Він запам’ятається гостям графічним мінімалізмом, природними текстурами (це данина поваги до культури каріока) і природними відтінками в інтер’єрі. Але головне, що готель уважно стежить за екологією: використовує енергозберігаюче кондиціювання повітря, органічний бавовна і відновлений ПЕТ (термопластик), дощову воду, меблі і продукти місцевого виробництва.

 

Що відкривається з них вид – на потужний океан нікого не залишить байдужим.

 

1 Hotel Brooklyn Bridge, США

У Брукліні районі Дамбо височіє готель на майже 200 номерів. Він символ не тільки мінливого району, а й екології. 1 Hotel Brooklyn Bridge пропонує своїм гостям багато розваг: від інтенсивних тренувань і йоги до оренди автомобіля Tesla. Ця багатоповерхівка працює на вітряних електростанціях і проявляє багато інших екологічних ініціатив. Наприклад, правильно утилізує дощову воду (нею поливають набережну парку Brooklyn Bridge), використовує матраци та постільну білизну з органічної бавовни. На додаток до всього – вид з величезних вікон на центр Манхеттена.

 

Six Senses, Бутан

Цей готель сподобається любителям гірських пейзажів. Six Senses в Бутані оточений гімалайськими гірськими хребтами з різноманітною флорою, фауною і багатим місцевим спадщиною. Основна філософія готелю, оформленого в модному мінімалізмі, – якраз підтримка і захист спадщини. Six Senses бере участь в соціальних програмах, прагне скоротити вплив на навколишнє середовище за допомогою органічних садів і очищення стічних вод. Незабаром готель планує перейти на самозабезпечення – хороша мета.

 

Fogo Island Inn, Канада

35-кілометровий острів Фого знаходиться біля південно-західного узбережжя Ньюфаундленду. Він відомий дикою природою і підносяться над Північною Атлантикою скелястими берегами. А також готелем Fogo Island Inn, який з гордістю підтримує місцеву екологічну цілісність: він співпрацює з місцевими постачальниками продукції та приділяє особливу увагу екологічно орієнтованого дизайну. У кожному з 29 номерів готелю є панорамні вікна, що відкривається з них вид – на потужний океан нікого не залишить байдужим.

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР