Найтрендовіші шовкові хустини від українських брендів, які стануть мастхевом вашого гардеробу

Українські хустини – невіддільна частина гардеробу наших жінок у будь-яку пору і час. З яскравими великими квітами, з українською символікою чи з церковним орнаментом – візерунки, які прикрашають хустину, завжди привертали увагу, були символом та оберегом. Нині бренди, які створюють шовкові хустини, мають попит у всьому світі.

У колекціях українських брендів ви знайдете сотні оригінальних шовкових, лляних та вовняних хусток на всі випадки життя. Носити їх як головний убір, замість браслету, топу, банту чи пов’язати на сумку – обирати вам.

Знайомимо з українськими брендами, які створюють стильні хустини, та обираємо ту, без якої не обійдеться жоден літній образ.

ZITKANI

INSTAGRAM: @zitkani

Кожна хустина цього бренду – зображення полотна світового художника (Ван Гога, Едґара Деґа, Анрі Тулуз-Лотрек тощо). Усі хустинки виготовляють з тонкого натурального шовку, а до кожного замовлення клієнт отримує невелику брошуру з інформацією про художника і картину, що зображена на виробі.

Дізнатись більше про бренд ZITKANI можна ТУТ. 

GUNIA PROJECT

INSTAGRAM: @gunia_project

У великодню колекцію бренду Gunia Project можна закохатись з першого погляду. Окрім керамічних тарілок, прикрас в дусі Київської Русі, плетених кошиків, переосмислених гуцульських сукняних шуб, чайників, свічок, зайців і чашок увійшли дві шовкові хустки. Одна з хусток прикрашена зображенням Марії, матері Ісуса з ікони на склі Карпатського регіону, а друга – малюнками немовляти Ісуса та Івана Хрестителя. Gunia Project – це завжди про переосмислення, про деталі та традиції.

LADY DI ATELIE

INSTAGRAM: @lady_di_atelier

Український бренд хустин Lady Di Atelier зі Львова дивує своїми дизайнами. Тут працюють люди з інвалідністю, які малюють картини, які потім переносять на хустини. Саме тому кожна хустина є унікальною, адже має свого автора з особливою історією.

Усі емоції, внутрішні хвилювання та почуття радять переживати через творчість. Що власне і зробили в ательє. Хустку з церковними мотивами та зображенням мапи України в національних кольорах нашого прапора створила пані, що має вади слуху, а серію хусток з абстрактними квітами намалювала дівчина із синдромом Дауна.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 4 небанальні ідеї для патріотичного манікюру

OLIZ

INSTAGRAM: @oliz_brand

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, кольори нашого прапора стали прикрашати не лише стіни європейських будівель. Світові дизайнери підтримують нашу країну, створюючи речі у жовтому та блакитному кольорах. Таке поєднання стало символом свободи та боротьби. Серед асортименту OLIZ можна знайти саме таку колірну гаму. А техніка петриківського розпису підкреснює українську автентичність та самобутність.

Аксесуар із зображенням соняшників, хустку з польовим розсипом або двоколірний варіант у відтінках національного прапора України – обирати вам.

KHUSTYNA

INSTAGRAM: @khustyna

Український бренд хустин, які створюють виключно чоловіки. Навіть ручний шов на краях! При цьому кожне зображення на хустині – це унікальна картина, створена художником-ілюстратором. У колекції бренду представлені яскраві хустки з геометричними орнаментами, які точно вам сподобаються. Бренд передає частину коштів надійним благодійним організаціям на допомогу народові України та на підтримку ЗСУ.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ: 

«Я сказала так»: тренди весільних суконь 2022 від світових і українських дизайнерів

«Я – українка!»: Space mag. презентує другу обкладинку спецвипуску

З підвіконня – в тарілку: вирощуємо зелень вдома

Пес Патрон, кіт Степан та лабрадор Красавчик: як тварини допомагають українським військовим

Відомі українські чоловіки, що вступили до лав ЗСУ

ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР