Ремонт без помилок: поради від Ангеліни Богданович

Ви стали щасливим володарем власного помешкання? Чи просто вирішили кардинально змінити інтер’єр квартири або будинку? Виникає безліч запитань щодо того, як правильно організувати роботу, щоб втілити омріяні дизайнерські ідеї в реальність.

Про основні поради якісного ремонту, про вибір працівників і матеріалів, фантазію та наполегливу працю розповідає проєкт-менеджерка Ангеліна Богданович.

1. Підготовка.

Спочатку варто зібрати максимальну кількість дизайнерських ідей, які вам найбільше імпонують. Сортуємо зображення у папках, які називаємо відповідно до функціонального призначення приміщень. Залишаємо у папках лише 3 фото для зосередження на найцікавіших ідеях. І не забувайте про кошторис: плануйте бюджет заздалегідь, щоб не загубитись в процесі надовго.

2. Вибір.

На цьому етапі повинні вирішити: творити самотужки чи звернутися до декоратора, дизайнера чи архітектора. Якщо ви все-таки вирішили створювати свій майбутній проєкт власноруч, переходьте одразу до пункту 4.

3. Як знайти професіонала?

1. Передусім через рекомендації знайомих, які зможуть показати вам його роботу і водночас дізнатися, якою була їхня співпраця. 2. Переглянути портфоліо реалізованих об’єктів певного фахівця, а ще краще побувати на них. 3. Обов’язково перед прийняттям рішення зустрітись з ним, щоб зрозуміти, чи перебуваєте ви на одній хвилі. Ще один важливий аспект – ціна. Ви повинні розуміти, що хороший спеціаліст не може бути дешевим. Ціна на ринку Волині варіюється в межах від 25-50 доларів за квадратний метр. За ці кошти ви отримуєте повний дизайн-проєкт інтер’єру, який складається з усіх необхідних детальних планів, розгорток стін, фотореалістичної візуалізації приміщень та технічної документації для реалізації омріяного проєкту.

4. Плани.

Малюємо від руки план приміщення в масштабі з усіма меблями, сантехнічними, електричними та механічними приладами. Це допоможе вам уникнути помилок під час розміщення розеток, вимикачів, електричних, сантехнічних, вентиляційних виводів, а також це допоможе вам в спілкуванні з тими, хто буде задіяний в реалізації вашого проєкту. Обираємо тип опалення (радіатор, тепла підлога, тепла стіна). Не забуваємо про кондиціонери та вентиляцію. Це те, що ви можете зробити власними силами, і те що допоможе у спілкуванні з тими, хто братиме участь в реалізації вашого проєкту. Якщо на цьому етапі ви зрозуміли, що це все-таки занадто складно для вас, раджу повернутись до пункту 3.

5. Вибір робітників.

Вибір робітників – найскладніший етап, позаяк від них залежатиме якість виконання оздоблювальних робіт, прокладання інженерних мереж і, звичайно ж, фінішний вигляд інтер’єру. Рекомендації щодо пошуку бригади дуже схожі до пошуку дизайнера. Однак ви повинні обговорювати вартість кожного етапу робіт та фінішний вигляд вашого інтер’єру, а також вам варто підписати з працівниками договір із зазначеними кінцевими термінами та цінами на кожен етап робіт. Не забудьте вирішити, хто буде здійснювати постачання матеріалів, а також призначити відповідальну особу за якість виконання робіт, якщо це будете не ви.

6. Вибір матеріалів.

До цього етапу потрібно ставитись дуже самокритично. Матеріали обираємо відповідно до фінансових можливостей, щоб ремонт не затягнувся на довгі роки. Деякі матеріали вам потрібно буде замовляти та чекати не один місяць. Перед покупкою вивчіть ціни у магазинах та в інтернеті. Можна знайти сайти, на яких ви в пошуку вказуєте потрібний інструмент, а моніторинг здійснює система і показує всі варіанти з цінами.

7. Контроль.

Варто здійснювати постійний контроль за перебігом будівельних та оздоблювальних робіт на  об’єктах, щоб вчасно відреагувати, якщо раптом щось піде не так! Регулярно перевіряйте усі витрати, підтверджені чеками про придбання товарів.

8. Меблі.

Поки триватиме будівельний процес, ви маєте час для підбору меблів. Потрібно визначитись, які меблі ви будете замовляти для індивідуального виготовлення (кухня, гардеробна, тумби у ванну кімнату), а які – з каталогу.

Дослухайтеся до порад людей, які уже завершили ремонт, однак не забувайте що ваш проєкт має зберегти свою індивідуальність.

А якщо хочете вчитись не на власних помилках, а на чужих, читайте мій блог в INSTAGRAM: angelina_bogdanovych.

ПОПУЛЯРНЕ
СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ
ПОПУЛЯРНІ МАТЕРІАЛИ
Frame 280
200211111111111111
JUNA131111111111111111
rosabellaa
lidiyasmetana
Queenfluence_campaign2 copy
plashky-sajt-new-2-kopiya
img_8476-copy-copy
job_13762-kopyya-copy-copy
gunia2043-copy-copy