Веганські сирки та керобовий шоколад: що відомо про луцький бренд «Fineorganics»

Керобовий шоколад, брауні на конопляному молоці, культивоване веганське вершкове масло та органічний яблучний оцет. Звучить цікаво та апетитно, правда?

Ще 2 роки тому такі поєдання здавались нереальними та недосяжними. Зараз люди прагнуть знайти альтернативу продуктам тваринного походження, змінити своє харчування на більш природне і не завдавати шкоди навколишньому середовищу. Важливо, щоб ці продукти насичували не лише фізично, а й духовно. Саме такі цінності несе луцький бренд веганської їжі «Fineorganics». Це проєкт про нову альтернативу, яка дає змогу змінювати та змінюватись.

Space поспілкувалися з «Fineorganics».

ПРО ІНГРЕДІЄНТИ

Більшість складових для приготування – це власноруч вирощені рослини. Ті, які виростити ми не спроможні, купуємо в перевірених та довірених постачальників в Україні або за кордоном.

Також у нас є своя ферма на якій ми використовуємо пермакультурний метод господарювання. Насправді це просто. Велика кількість рослин живе в гармонії та захищає один одного, живе в симбіозі. А наше завдання – логічно спроєктувати та дати можливість рослинам розвиватись. Все інше – справа природи та розуміння її процесів.

ПРО РЕЦЕПТИ

Найважче було створювати перші рецепти, позаяк знань про властивості рослинних продуктів зовсім не вистачало. Потрібно було багато чому навчитись, прочитати, наробити помилок, щоб набути потрібного досвіду та з легкістю створювати щось нове та смачне зараз.

Зараз простіше. Спершу беремо за основу вже звичні смаки, замінюємо в них інгредієнти, тестуємо різні комбінації та змінюємо до моменту, поки не вийде новий продукт, який вартий уваги.

Рідко щось виходить з першого разу, тут потрібно запастись натхненням. Для прикладу, наш рослинний культивований кеш’ю сир ми розробляли близько року.

«Корисна та свідома їжа сьогодні – відсутність проблем завтра».

ПРО НАТХНЕННЯ

Найлегше створювати те, що не суперечить нашим знанням та баченню світу.

Найважче це встигати за темпом сучасного життя, адже більшість звикли купувати вже і зараз, тому часто складно пояснити, що на приготування потрібно мінімум 2-3 дні та варто зачекати. Нас надихають щасливі люди, які позитивно змінюються з нашою допомогою та врешті решт починають дивитись на світ іншими очима.

ПРО МАЙБУТНЄ

Для початку, ми плануємо запустити сайт, а згодом і офлайн-магазин з органічними продуктами. Розширити асортимент та надати людям ще більше якісніших та цікавіших продуктів. Корисна та свідома їжа сьогодні відсутність проблем завтра.

У майбутньому ми будемо приносити користь все більшій кількості людей, масштабувати наш бренд та ставати якомога кориснішими для кожного.

ДЕ ПРИДБАТИ?

Наші солодощі можна придбати або скуштувати в мережі «Kava Avenue». Також ми колаборуємо з пекарнею-гастробаром «НеПроХліб». І звісно, приймаємо замовлення на нашій сторінці в Іnstagram, доставляємо у межах Луцька та всієї України.

 

INSTAGRAM: fineorganics

INSTAGRAM: yara.teletion

Коментарі
  • Василь

    REPLY

    Кльво!

    21.09.2020
ОПУБЛІКУЙТЕ КОМЕНТАР