Якщо вам набридли звичайні перекидання м’яча або ви хочете додати до своєї рутини більше незвичних видів спорту, то надихайтеся спортивними активностями, якими займаються успішні лучани та лучанки. Які види спорту вони обирають – читайте у матеріалі від Space.
Дізнатися більше про спортивні активності відомих лучан можна тут.
«Зараз займаюсь великим тенісом приблизно два роки, періодично беру індивідуальні уроки з тренером для корегування рухів і правильності гри. Час від часу відпрацьовую навички в грі з партнерами. Тенісом цікавився з дитинства, але ходити на тренування було дорого, тому цей варіант не розглядали. Коли підріс, то забув про цей вид спорту. Десь два роки тому товариш розповів, що займається трошки тенісом, але не має партнера. І тут у моїх очах загорілась іскра. Тепер займаюсь цим спортом. Подобається тим, що це дуже хороший варіант підтримувати своє тіло в формі, водночас не перезавантажуючи організм фізичними навантаженнями. Тут навчаєшся швидко реагувати, забивати м’ячі, рухатися, концентрувати увагу на тому, що робиш і просто отримувати задоволення від гри – бити ракеткою по м’ячу, а не кулаком по морді».
«Вже вісім років поспіль займаюся йогою. Це була ініціатива чоловіка – спробувати щось нове. Зовсім нічого не розуміючи, я пішла на заняття, мені сподобалося. Я мала хорошу підготовку з дитинства, професійно займалася художньою гімнастикою, тому легко все вдалося, зокрема асани. Інтерес із кожним днем зростав та ще й давав потрібні результати. Тому йога тепер для мене – це спосіб життя. Для мене насамперед медитації – внутрішня робота над собою, зокрема вмінням керувати думками, емоціями, сприйняттям світу. А часом повноцінний спорт із важким фізичним навантаженням. Щодня стараюся виділяти для цього час, оскільки отримую заряд енергії та позитиву на весь день. Тиша думок, внутрішня гармонія та відчуття щастя переповнюють під час практики. Гарне самопочуття, фізичний стан та внутрішній розвиток – це результат щоденних практик».
«Займаюсь балетом професійно з 10 років. Після 4 класу я вступила до Київського державного хореографічного училища. Зараз у дітей все простіше. Відкрив YouTube і дивишся балет, хоч цілі спектаклі. Наприкінці 90-х і на початку нульових, коли я була дитиною, щоб побачити балет потрібно було їхати в оперний театр іншого міста, або ж на конкурс хореографії. Саме в цих місцях я і побачила балет вперше. Мене заворожила класична музика, легкість руху артистів балету, пачки (жіночий костюм), пуанти (жіноче взуття в балеті). Так сподобався мандраж перед виходом та оплески опісля виступу. Балет – це не спорт. Це – мистецтво. Артисти балету – надзвичайно творчі люди, естети. Займаючись балетом я завжди відчувала себе унікальною, не такою, як усі. І зараз бачу, як відчувають це мої учениці. Бути балериною означає бути витонченою. Бути балериною – означає бути начитаною, адже потрібно вивчати історію, лібрето, класичні твори, за якими поставлені балетні вистави. Скажу більше – тільки ерудований глядач зможе зрозуміти ту чи ту виставу. Не кажучи вже про артистів.
До балету я кілька років займалась художньою гімнастикою. Проте мені не подобалось виходити на килим, а ще у мене від природи погано розвинена моторика рук (саме тому я не могла зловити предмет). Свого часу займалася спортивною акробатикою. Зараз мені вистачає балету, адже він залучає усі групи м’язів. А додатково я ще займаюсь з фітнес-резинками самостійно».